Zaloguj się w naszej Społeczności
Zaloguj się
Ładowanie okładki.. Przeciągnij okładkę w pionie, aby zmienić jej pozycję

Małgorzata Skibińska-Rutkowska

 • Mieszka w: nie podano
 • Pracuje w: nie podano

Ostatnie aktualizacje

Przypięte rzeczy
Ostatnia aktywność
 • Może by tak doświetlić te przejścia...bo jadąc wieczorem przez nasze miasto pieszy na przejściu jest prawie niewidoczny❗❗❗Mam wrażenie,że na ulicach palą się nastrojowe świeczki, a nie latarnie elektryczne...

  ..

  Może by tak doświetlić te przejścia...bo jadąc wieczorem przez nasze miasto pieszy na przejściu jest prawie niewidoczny❗❗❗Mam wrażenie,że na ulicach palą się nastrojowe świeczki, a nie latarnie elektryczne...

  czytaj więcej...
  czytaj więcej..
  Post jest w trakcie moderacji
  Rzecz została pomyślnie opublikowana w strumieniu. Teraz będzie też widoczna
Obecnie brak aktywności
Nie można wczytać zawartości