Młodziczki Młodsze wygrywają z Księżakiem Łowicz

Dodane przez Polfarmex Kutno

Trzecie zwycięstwo w ostatniej ligowej kolejce odniosły Młodziczki Młodsze KKS Pro-Basket Kutno trenowane przez trenera Tomasza Pasińskiego. Zespół kutnowski pokonał we własnej hali drużynę Księżaka Łowicz aż 121:18.

Mecz od początku toczył się pod dyktando dziewcząt w Kutna, które tylko w 1 kwarcie pozwoliły rzucić swoim rywalkom 10 oczek. W kolejnych kwartach zespół z Łowicza rzucił odpowiednio 0, 2 i 6 punktów. Najwięcej punktów w drużynie KKS Pro-Basket Kutno rzuciła Patrycja Wielemborek – 34. 22 punkty do wyniku dorzuciła Oliwia Dajer a 18 Oliwia Tomasik.

Zespół z bilansem 3-3 zajmuje 3 miejsce w lidze.

Kolejne mecze dziewczęta rozegrają w najbliższą sobotę 12 stycznia w hali Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie. Początek turnieju o godzinie 10:00.

KKS Pro-Basket Kutno – UMKS Księżak Łowicz 121:18 (38:10, 27:0, 36:2, 20:6)

Nikola Rączka 11, Lena Cieślik 4, Maja Walczak 8, Wiktoria Rączka 11, Oliwia Dajer 22, Julia Karasiewicz 0, Oliwia Olejniczak 7, Oliwia Tomasik 18, Patrycja Wielemborek 34, Magdalena Milarska 2, Zuzanna Karasiewicz 0, Oliwia Moszczyńska 4.

Wypadek na Sklęczkowskiej, zderzyły się …

Z ostatniej chwili: Wypadek na autostrad…

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek w Kutnie. Osob…