[ZDJĘCIA] Kreatywni mogą więcej – Dni Kariery w Kasprowiczu

Kasprowiczowskie Dni Kariery świętują swoje pięciolecie. Tegoroczny program opatrzony hasłem „Kreatywni mogą więcej" był skoncentrowany na kompetencjach przyszłości. W dniach od 26 listopada do 6 grudnia młodzież uczestniczyła w wielu ciekawych spotkaniach i warsztatach.


Anna Burchard i Joanna Szczepańska z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kutnie przeprowadziły warsztaty dla klas I pt. „Sami o sobie" oraz dla klas II pt. „Świat zawodów". Pracownice Urzędu Skarbowego, Ewa Krzyżanowska i Monika Bryśkiewicz-Rączka wprowadziły uczniów klas I w tajemniczy świat rozliczeń podatkowych m.in. dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą.


Ciekawym punktem Dni Kariery było także spotkanie ze studentami, zarówno uczelni poznańskich (w ramach projektu „Poznań Przyciąga"), jak i toruńskiej WSB, która zorganizowała warsztaty rozwijające kreatywność. Zainteresowane osoby miały też możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych „Nowe perspektywy" przygotowanych przez Grupę CSW Delta Sp. z o.o. W szkole zorganizowano także dyżur doradcy zawodowego, dzięki czemu młodzież skorzystała z indywidualnych porad i konsultacji.


Wszystkie podjęte w ramach Kasprowiczowskich Dni Kariery działania miały na celu ułatwienie młodzieży świadomego kreowania swojej przyszłości.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Mnóstwo rekordów życiowych i w…

Zbliża się Turniej Piłki Nożnej w Bedlni…

WAŻNE: Tragiczny początek dnia w powieci…

Zbliżają się Mistrzostwa Krośniewic w wy…

[ZDJĘCIA] Mega Ferie w Szkole Podstawowe…

Ciężarówka i bus zderzyły się na Sklęczk…

Nocna akcja strażaków w Bedlnie. Pożar b…

Kolejna edycja "Ty też masz szansę…

[ZDJĘCIA] Jeździli po wsiach, napadali n…

Jutro na Placu Piłsudskiego w Kutnie pie…

Cenne odkrycie w dawnym ratuszu miejskim

[ZDJĘCIA] Za nami Ferie w GOK Bedlno

Potrącenie na ul. Chrobrego w Kutnie. 15…

Przed zakupem lepiej sprawdzić telewizor…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Straż Graniczna zlikwi…

O rundzie jesiennej, celach zespołu i…

[ZDJĘCIA] Obchody 157. rocznicy Powstani…

Akcja strażaków w jednym z domów w Żabik…