[ZDJĘCIA] Za nami Mikołajki dla najmłodszych w gminie Krośniewice

Jak co roku w zajeździe Basior w Skłótach w gminie Krośniewice odbyły się Mikołajki dla najmłodszych, zorganizowane przez Ewą Stolarczyk, radną Rady Miejskiej w Krośniewicach. W rolę Świętego Mikołaja jak co roku wcielił się Tomasz Walczewski, obecny członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego.


Mikołajki przeznaczone były dla dzieci z okręgu nr 13. Ewa Stolarczyk, radna z tego okręgu przeznaczyła na organizację imprezy mikołajkowej równowartość trzech swoich diet. Prezenty otrzymało ok. stu milusińskich.


W trakcie imprezy nie zabrakło też konkursów sportowych i innych, w których nagrody ufundowali: Starosta Kutnowski – Daniel Kowalik, członkowie Zarządu Powiatu Kutnowskiego: Tomasz Walczewski i Marek Kubasiński, Tomasz Marciniak – Przewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego oraz Bartosz Czechowski – radny Rady Miasta Kutno.


Akcję wsparła Komenda Państwowej Straży Pożarnej w Kutnie oraz Komenda Powiatowa Policji w Kutnie. Mundurowi prowadzili konkursy oraz rozmawiali na temat bezpieczeństwa.


W Mikołajkach obok dzieci ich rodziców oraz przedstawicieli Powiatu Kutnowskiego, udział wzięli także m.in. Tadeusz Woźniak - poseł na Sejm RP, Katarzyna Erdman – burmistrz Krośniewic oraz Monika Kilar-Błaszczyk, która reprezentowała senatora Przemysława Błaszczyka. Od nich dzieci też otrzymały upominki.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Mnóstwo rekordów życiowych i w…

Zbliża się Turniej Piłki Nożnej w Bedlni…

WAŻNE: Tragiczny początek dnia w powieci…

Zbliżają się Mistrzostwa Krośniewic w wy…

[ZDJĘCIA] Mega Ferie w Szkole Podstawowe…

Ciężarówka i bus zderzyły się na Sklęczk…

Nocna akcja strażaków w Bedlnie. Pożar b…

Kolejna edycja "Ty też masz szansę…

[ZDJĘCIA] Jeździli po wsiach, napadali n…

Jutro na Placu Piłsudskiego w Kutnie pie…

Cenne odkrycie w dawnym ratuszu miejskim

[ZDJĘCIA] Za nami Ferie w GOK Bedlno

Potrącenie na ul. Chrobrego w Kutnie. 15…

Przed zakupem lepiej sprawdzić telewizor…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Straż Graniczna zlikwi…

O rundzie jesiennej, celach zespołu i…

[ZDJĘCIA] Obchody 157. rocznicy Powstani…

Akcja strażaków w jednym z domów w Żabik…