Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. Górczyński dał wygraną KS

Dodane przez EKU24.net

Za piłkarzami KS Sand-Bus Kutno kolejne spotkanie w ramach rozgrywek łódzkiej IV Ligi. Podopieczni Dominika Tomczaka pokonali na własnym stadionie Orkan Buczek 1:0.

O pierwszej połowie meczu można napisać tyle, że się odbyła. Obie stron nie stworzyły sobie dogodnych okazji do zdobycia gola. Jedyne, co warto odnotować, to to, że częściej przy piłce utrzymywali się kutnianie.

Od początku drugiej części spotkania do ataku ruszyli gospodarze i bardzo szybko przyniosło im to oczekiwany efekt. Po akcji lewą stroną i dośrodkowaniu Kralkowskiego, wynik spotkania otworzył Krystian Górczyński.

W 73. minucie bardzo bliski podwyższenia prowadzenia był Bartos. Igor Świątkiewicz ubiegł bramkarza na linii pola karnego i zagrał do Bartosa, który chwilę później zdecydował się na strzał. Na szczęście bramkarza przyjezdnych, który w międzyczasie zdążył wrócić do bramki, piłka po uderzenia gracza KS trafiła w poprzeczkę.

Pod koniec meczu do głosu zaczęli dochodzić przyjezdni. W 87. minucie zakotłowało się w polu karnym Sokołowicza, ale na szczęście, choć z dużymi problemami, niebezpieczeństwo zażegnali defensorzy z Kutna. W odpowiedzi blisko gola byli podopieczni D. Tomczaka. Po zagraniu z lewej strony z trzynastu metrów uderzył Bartos, ale posłał futbolówkę nad bramką.

KS Sand-Bus Kutno - Orkan Buczek 1:0

Górczyński Krystian 47'

KS: Michał Sokołowicz - Igor Sobczak, Piotr Gawlik, Roman Periżhok, Tomasz Dąbrowski, Igor Świątkiewicz, Kamil Wielgus, Krystian Górczyński, Eryk Padzik, Michał Adamczyk, Adrian Kralkowski

Orkan: Krystian Wojtczyk - Łukasz Matuszczyk, Daniel Potakowski, Patryk Niciak, Michał Lewandowski, Andrzej Dolot, Dawid Pałyska, Hubert Berłowski, Dominik Cukiernik, Damian Puchalski, Mateusz Orski