Nie chcesz być jak drogowcy? Przyjdź do Hurtowni Narzędziowej "Wkręt" i nie daj zaskoczyć się zimie!

Dodane przez EKU24.net

Zima coraz mocniej wkracza w naszą świadomość. Już dziś pomyśl, czy jesteś do niej dobrze przygotowany. Masz działkę, dom z ogrodem czy garaż, który nie jest dość dobrze ogrzewany? Odwiedź Hurtownię Wkręt przy Sienkiewicza 40 i nie daj się zaskoczyć zimie.


Bogato zaopatrzona Hurtownia Wkręt jest już gotowa do akcji zima. Również Ty przygotuj się odpowiednio na nadchodzące niskie temperatury. W murach Hurtowni znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci w walce z mrozem, zalegającym na działce i podwórzu śniegiem oraz przeszywającym zimnem, które panuje w garażu, czy warsztacie.


- W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór szyp, łopat i innych narzędzi do odśnieżania. Wygodne, tanie i skuteczne akcesoria to podstawa w walce z hałdami śniegu - zapewnia właściciel sklepu.


Wkręt zapewni również pomoc w przypadku problemów z akumulatorem auta, które lubi odmówić posłuszeństwa na mrozie. W palecie produktów Hurtowni czeka szeroki wybór prostowników oraz preparatów zapewniających uruchomienie silnika w bardzo niskich temperaturach.

- W tym roku nie będę zależny od łaski sąsiada czy przypadkowych kierowców. Postanowiłem zainwestować w prostownik i oszczędzić sobie czasu - mówi jeden z klientów Hurtowni, którego spotkaliśmy przy kasie, gdy płacił za zakupy.


W Hurtowni Wkręt znajdziemy również wygodne piecyki, które przydadzą się zarówno w altance na działce, jak i w garażu czy warsztacie. Wszystko w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości. Nie chcesz być jak drogowcy? Nie daj zaskoczyć się zimie i już dziś odwiedź Hurtownię Wkręt przy ulicy Sienkiewicza 40 w Kutnie.

Zobacz także

Rodzinne atrakcje, koncerty, wystawy, mu…

Prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński pop…

[WIDEO] Trzy pytania do... Mariusza Koza…

[ZDJĘCIA] Piknik z Kulturą w żychlińskim…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Jutro rusza Piknik wśród Róż w Kutnie. S…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Urszuli Macio…

Skrzaty KKS Pro-Basket Kutno kończą rozg…

Nocna interwencja strażaków. Na krajowej…

Kolejne badania mammograficzne przed Sta…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Adamowicach, osobówk…

WAŻNE: Wypadek w Adamowicach, jedna osob…

Tysiące mieszkańców na pogrzebie Ilony R…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Danuty Blus

[ZDJĘCIA] Miejskie inwestycje drogowe w …

Uwaga na fałszywe wiadomości dotyczące „…