Nie chcesz być jak drogowcy? Przyjdź do Hurtowni Narzędziowej "Wkręt" i nie daj zaskoczyć się zimie!

Dodane przez EKU24.net

Zima coraz mocniej wkracza w naszą świadomość. Już dziś pomyśl, czy jesteś do niej dobrze przygotowany. Masz działkę, dom z ogrodem czy garaż, który nie jest dość dobrze ogrzewany? Odwiedź Hurtownię Wkręt przy Sienkiewicza 40 i nie daj się zaskoczyć zimie.


Bogato zaopatrzona Hurtownia Wkręt jest już gotowa do akcji zima. Również Ty przygotuj się odpowiednio na nadchodzące niskie temperatury. W murach Hurtowni znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci w walce z mrozem, zalegającym na działce i podwórzu śniegiem oraz przeszywającym zimnem, które panuje w garażu, czy warsztacie.


- W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór szyp, łopat i innych narzędzi do odśnieżania. Wygodne, tanie i skuteczne akcesoria to podstawa w walce z hałdami śniegu - zapewnia właściciel sklepu.


Wkręt zapewni również pomoc w przypadku problemów z akumulatorem auta, które lubi odmówić posłuszeństwa na mrozie. W palecie produktów Hurtowni czeka szeroki wybór prostowników oraz preparatów zapewniających uruchomienie silnika w bardzo niskich temperaturach.

- W tym roku nie będę zależny od łaski sąsiada czy przypadkowych kierowców. Postanowiłem zainwestować w prostownik i oszczędzić sobie czasu - mówi jeden z klientów Hurtowni, którego spotkaliśmy przy kasie, gdy płacił za zakupy.


W Hurtowni Wkręt znajdziemy również wygodne piecyki, które przydadzą się zarówno w altance na działce, jak i w garażu czy warsztacie. Wszystko w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości. Nie chcesz być jak drogowcy? Nie daj zaskoczyć się zimie i już dziś odwiedź Hurtownię Wkręt przy ulicy Sienkiewicza 40 w Kutnie.

Zobacz także

EtnoPuls – z północy na południe łódzkie…

[ZDJĘCIA] Nagrodzeni nauczyciele szkół i…

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[ZDJĘCIA] Dzisiejsze zwycięstwo KS Kutno…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. …

Wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i zagin…

[ZDJĘCIA] W Starostwie Powiatowym w Kutn…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstanie stacja łado…

KS Kutno: Po trzy punkty! "Jedynka…

Zemsta w nowej odsłonie Kutnowskiej Amat…

RSM Pionier - Ogłoszenia

Dachowanie osobówki na autostradzie. Na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Wypadek w Kajewie, cię…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Kajewie. Trwa…

Stand-up Comedy Show w Kutnie. Wystąpi R…