Nie chcesz być jak drogowcy? Przyjdź do Hurtowni Narzędziowej "Wkręt" i nie daj zaskoczyć się zimie!

Dodane przez EKU24.net

Zima coraz mocniej wkracza w naszą świadomość. Już dziś pomyśl, czy jesteś do niej dobrze przygotowany. Masz działkę, dom z ogrodem czy garaż, który nie jest dość dobrze ogrzewany? Odwiedź Hurtownię Wkręt przy Sienkiewicza 40 i nie daj się zaskoczyć zimie.


Bogato zaopatrzona Hurtownia Wkręt jest już gotowa do akcji zima. Również Ty przygotuj się odpowiednio na nadchodzące niskie temperatury. W murach Hurtowni znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria, które pomogą Ci w walce z mrozem, zalegającym na działce i podwórzu śniegiem oraz przeszywającym zimnem, które panuje w garażu, czy warsztacie.


- W naszym asortymencie można znaleźć szeroki wybór szyp, łopat i innych narzędzi do odśnieżania. Wygodne, tanie i skuteczne akcesoria to podstawa w walce z hałdami śniegu - zapewnia właściciel sklepu.


Wkręt zapewni również pomoc w przypadku problemów z akumulatorem auta, które lubi odmówić posłuszeństwa na mrozie. W palecie produktów Hurtowni czeka szeroki wybór prostowników oraz preparatów zapewniających uruchomienie silnika w bardzo niskich temperaturach.

- W tym roku nie będę zależny od łaski sąsiada czy przypadkowych kierowców. Postanowiłem zainwestować w prostownik i oszczędzić sobie czasu - mówi jeden z klientów Hurtowni, którego spotkaliśmy przy kasie, gdy płacił za zakupy.


W Hurtowni Wkręt znajdziemy również wygodne piecyki, które przydadzą się zarówno w altance na działce, jak i w garażu czy warsztacie. Wszystko w atrakcyjnych cenach i najwyższej jakości. Nie chcesz być jak drogowcy? Nie daj zaskoczyć się zimie i już dziś odwiedź Hurtownię Wkręt przy ulicy Sienkiewicza 40 w Kutnie.

Zobacz także

Paulina Matysiak z Kutna liderką listy L…

W sobotę niezwykły mecz na "Kutnowi…

Wypadkowa środa na terenie powiatu kutno…

[ZDJĘCIA] Rezerwy KS Kutno z pucharem. W…

Zbliża się XXI Międzynarodowy Turniej Ry…

Kolejny wypadek na terenie powiatu. Dwa …

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek przy kutnowskim…

[ZDJĘCIA] Pierwszy mecz rezerw KS na zdj…

Dobre granie w Kutnie. Inauguracyjna prz…

Królowe Róż doczekały się własnego kalen…

[ZDJĘCIA] Piękny Jubileusz Państwa Walcz…

Policja potwierdza: Za rzucanie petardam…

Zbliżają się Dożynki Gminne w Dąbrowicac…

[ZDJĘCIA] Uroczyste obchody rocznicy Bit…

Wysyp firm specjalizujących się w uzyski…

Szok! Przy Podrzecznej w kobietę rzucono…

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

[ZDJĘCIA] Kilkuset podróżnych wzięło udz…