Technologia i zdrowie, czyli wyjątkowy prezent na komunię w Media Markt

Dodane przez EKU24.net

Czas pierwszych Komunii Świętych zbliża się wielkimi krokami. Rodzice, dziadkowie i chrzestni stają na głowie, by ich prezenty na te wyjątkową okazję były oryginalne i atrakcyjne. Z pomocą przychodzi Media Markt. Sklep znajdujący się przy Oporowskiej 8 zapewni szeroki wybór pierwszorzędnych prezentów.

Prezent dla dziecka przyjmującego pierwszą komunie musi utkwić w jego pamięci na długie lata. Czasy rowerów i zegarków nie do końca odeszły do lamusa. W Media Markt zdobędziesz prezent, który nawiązuje do tradycji, a przy tym jest na wskroś nowoczesny. 


Deskorolka elektryczna to tylko jeden z upominków, które promują zdrowy i aktywny tryb życia. Równie ciekawym prezentem może być zegarek sportowy, który obliczy ilość kroków, kilometrów, spalonych kalorii oraz wiele, wiele innych czynników. Wszystko to znajdziesz w Media Markt przy Oporowskiej 8 w Kutnie.


Dzieciaki coraz trudniej skłonić do ruchu na świeżym powietrzu, dlatego wybierając prezent na komunię warto pomyśleć o tym, by nasza pociecha przy okazji dobrej zabawy poruszała się na świeżym powietrzu. Gadżety takie jak sterowana za pomocą przemieszczania środka ciężkości ciała deskorolka to strzał w dziesiątkę. Szereg funkcji i czujników sprawia, że jest to zarówno praktyczny jak i pozwalający na szybkie przemieszczanie się środek transportu, a frajda jaką daje jazda jest dodatkowym bodźcem do zabawy.


Z kolei coraz większa moda na bieganie to okazja do nabycia sportowego zegarka, dzięki któremu nasza pociecha zawsze zdąży na czas, a dodatkowo będzie miała zachętę do zdrowego spędzania wolnych chwil.


– Zegarek sportowy daje nam szereg możliwości. Obliczy ilość kroków, kilometrów, spalonych kalorii. To z pewnością sprawi, że nasze dziecko chętniej ruszy na podwórko, do parku czy na rower. Urządzenia posiada również szereg innych funkcji takich jak GPS czy odtwarzacz MP3 —mówi doradca z Media Markt. 


Dla tradycjonalistów również nie zabraknie w sklepie przy Oporowskiej 8 komunijnych prezentów. Jak zwykle powodzeniem cieszy się cała gama smartfonów, komputerów przenośnych i tabletów, konsol do gier i tym podobnych.


— Sporym powodzeniem cieszą się również drony, dzięki którym możemy poznać okolice z zupełnie innej perspektywy. W Media Markt mamy naprawdę szeroki i atrakcyjny cenowo wybór tego typu urządzeń — zapewniają sprzedawcy.
Nie czekaj! Pierwsza komunia za pasem. Już dziś odwiedź Media Markt przy Oporowskiej 8, zapraszamy! •

Zobacz także

Spędź ferie zimowe z Żychlińskim Domem K…

Święto Piłki Nożnej w Bedlnie. Za nami T…

ŁKA uruchamia nową trasę. Od 15 grudnia …

[ZDJĘCIA] Pierwsi członkowie „Nudzimisio…

Moto-Mikołaje z kutnowską policją dla dz…

[ZDJĘCIA] Kiermasz świąteczny oraz urocz…

[ZDJĘCIA] Za nami Mikołajki dla najmłods…

[ZDJĘCIA] Jednodniowa Burmistrz Gminy Ży…

Uwaga kierowcy! Jutro duże działania pol…

[ZDJĘCIA] Kreatywni mogą więcej – Dni K…

Zimowa aura i niskie temperatury. Pomóżm…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Pożar w Żychlinie. Spalił się blaszany g…

Wypadek na autostradzie A1, osobówka roz…

[ZDJĘCIA] Kolejne nowe autobusy MZK Kutn…

Przygotowania do gazyfikacji Żychlina na…

Nocny pożar na autostradzie. W ogniu sta…

Od jutra duże zmiany w ustawie Prawo o r…