[ZDJĘCIA] Miłośnicy fitnessu z Kutna mają swój nowy dom

Dodane przez EKU24.net

Miłośnicy fitnessu w Mieście Róż mają swój nowy dom i to w samym sercu miasta. Studio Justyny Rosolak to kameralna sala ćwiczeń, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a indywidualne podejście do klienta sprawia, że możemy być pewni, że wysiłek poświęcony treningowi nie pójdzie na marne.


Za deckami Dj Mathi, na sali tłum gości, zdrowe koktajle, pyszny tort i uroczyste przecięcie wstęgi. Tak przywitała się ze swoimi gośćmi Justyna Rosolak i załoga Just Fitness. Nowa sala treningowa znajdująca się w Kutnie przy ul. Barlickiego 2 (pawilon) oficjalnie rozpoczęła działalność. Po krótkiej uroczystości i słodkim poczęstunku przyszedł czas na ostry wycisk, jaki zafundowały zgromadzonym instruktorki. Wczoraj i dziś z zajęć można korzystać nieodpłatnie, by przekonać się, jak wygląda trening w Just Fitness.


- Naszą pasją jest fitness i wszystko, co z nim związane. Chcemy zarażać naszym zaangażowaniem mieszkańców Kutna i regionu. Zapewniamy maksimum zaangażowania i indywidualne podejście do każdego treningu, co z pewnością wyróżni naszą ofertę na tle innych sal treningowych - zapewnia Justyna Rosolak.


Z nowej sali wyraźnie zadowolone były panie, których na pachnącej nowością sali nie brakowało. Miłośniczki ćwiczeń nie kryły entuzjazmu z powodu otwarcia sali w centrum miasta.


- Do tej pory korzystałam z sal oddalonych od centrum. Tu mogę przejść się spacerem i nie muszę martwić się o miejsce parkingowe lub inne niedogodności. Mieszkam przy Wojska Polskiego, więc na trening mogę się dostać dosłownie w kilka minut - mówi pani Magda, którą spotkaliśmy na otwarciu Just Fitness.


Podczas zajęć nie brakowało również panów, którzy coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych trenerów, chwaląc sobie ich usługi. Jutro kolejny dzień wyciskania potu w Just Fitnes.


Środa, 29 listopada - Mental Day

18:00 - Start,

18:30 - Just Mental Body - Justyna,

19:00 - Just mobility - Martyna,

19:30 - Just rollowanie - Justyna,

20:00 - Just Power Yoga - Ela.

Zobacz także

EtnoPuls – z północy na południe łódzkie…

[ZDJĘCIA] Nagrodzeni nauczyciele szkół i…

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[ZDJĘCIA] Dzisiejsze zwycięstwo KS Kutno…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. …

Wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i zagin…

[ZDJĘCIA] W Starostwie Powiatowym w Kutn…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstanie stacja łado…

KS Kutno: Po trzy punkty! "Jedynka…

Zemsta w nowej odsłonie Kutnowskiej Amat…

RSM Pionier - Ogłoszenia

Dachowanie osobówki na autostradzie. Na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Wypadek w Kajewie, cię…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Kajewie. Trwa…

Stand-up Comedy Show w Kutnie. Wystąpi R…