[ZDJĘCIA] Miłośnicy fitnessu z Kutna mają swój nowy dom

Dodane przez EKU24.net

Miłośnicy fitnessu w Mieście Róż mają swój nowy dom i to w samym sercu miasta. Studio Justyny Rosolak to kameralna sala ćwiczeń, gdzie pasja łączy się z profesjonalizmem, a indywidualne podejście do klienta sprawia, że możemy być pewni, że wysiłek poświęcony treningowi nie pójdzie na marne.


Za deckami Dj Mathi, na sali tłum gości, zdrowe koktajle, pyszny tort i uroczyste przecięcie wstęgi. Tak przywitała się ze swoimi gośćmi Justyna Rosolak i załoga Just Fitness. Nowa sala treningowa znajdująca się w Kutnie przy ul. Barlickiego 2 (pawilon) oficjalnie rozpoczęła działalność. Po krótkiej uroczystości i słodkim poczęstunku przyszedł czas na ostry wycisk, jaki zafundowały zgromadzonym instruktorki. Wczoraj i dziś z zajęć można korzystać nieodpłatnie, by przekonać się, jak wygląda trening w Just Fitness.


- Naszą pasją jest fitness i wszystko, co z nim związane. Chcemy zarażać naszym zaangażowaniem mieszkańców Kutna i regionu. Zapewniamy maksimum zaangażowania i indywidualne podejście do każdego treningu, co z pewnością wyróżni naszą ofertę na tle innych sal treningowych - zapewnia Justyna Rosolak.


Z nowej sali wyraźnie zadowolone były panie, których na pachnącej nowością sali nie brakowało. Miłośniczki ćwiczeń nie kryły entuzjazmu z powodu otwarcia sali w centrum miasta.


- Do tej pory korzystałam z sal oddalonych od centrum. Tu mogę przejść się spacerem i nie muszę martwić się o miejsce parkingowe lub inne niedogodności. Mieszkam przy Wojska Polskiego, więc na trening mogę się dostać dosłownie w kilka minut - mówi pani Magda, którą spotkaliśmy na otwarciu Just Fitness.


Podczas zajęć nie brakowało również panów, którzy coraz częściej korzystają z usług profesjonalnych trenerów, chwaląc sobie ich usługi. Jutro kolejny dzień wyciskania potu w Just Fitnes.


Środa, 29 listopada - Mental Day

18:00 - Start,

18:30 - Just Mental Body - Justyna,

19:00 - Just mobility - Martyna,

19:30 - Just rollowanie - Justyna,

20:00 - Just Power Yoga - Ela.

Zobacz także

Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Po…

[ZDJĘCIA] Kilkuset podróżnych wzięło udz…

Artur Lewandowski, Michał Popławski i Ma…

Zajechał drogę policjantowi - miał przy …

Blisko ziemi, blisko nieba. Zbliża się O…

Kierowca Opla uszkodził prawidłowo zapar…

Poważny pożar słomy w Cudnikach. Spłonęł…

W niedzielę Dożynki w gminie Nowe Ostrow…

KS II Kutno rozpoczyna walkę o punkty. N…

Działoszyn zdobyty. Kolejna wygrana KS K…

Za nami Międzynarodowy mecz w Żychlinie…

Zaginął mieszkaniec gminy Kutno. Policja…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[ZDJĘCIA] Inauguracyjna wygrana KS Kutno…

Udana inauguracja KS-u. Pięć goli i okaz…

Tragiczny wypadek nad Bałtykiem. Utonął …

Jutro międzynarodowy mecz w Żychlinie. G…

99. rocznica Bitwy Warszawskiej i Święto…