KS Kutno wygrywa w Opocznie i ma już 6 punktów przewagi nad Wartą Sieradz!

Dodane przez EKU24.net

Trzy gole i trzy punkty - tak w skrócie mozna opisać ostatni mecz KS Sand-Bus Kutno w tym roku. Podopieczni Dominika Tomczaka zdjęli dzisiaj skalp z Ceramiki Opoczno.

W pierwszej połowie padła tylko jedna bramka, a jej autorem był Łukasz Dynel, który wygrał rywalizację z Jakubem Rygielskim. Po zmianie stron również strzelali tylko kutnianie. Już w pierwszych sześćdziesięciu sekundach prowadzenie podopiecznych Dominika Tomczaka podwyższył Kamil Wielgus. Ten sam zawodnil w 87. minucie gry ustalił wynik spotkania na 3:0.

KS Kutno w świetnych nastrojach spędzi przerwę zimową. Nasza drużyna zasiada na fotelu lidera i jest na bardzo dobrej drodze do awansu do III Ligi. Tym bardziej, że przewaga nad drugą w tabeli Wartą Sieradz wynosi już sześć punktów.

Ceramika Opoczno - KS Sand-Bus Kutno 0:3 (0:1)