Gala disco polo na Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Strzelcach!

Na dożynkową mapę wracają Dożynki Powiatowo-Gminne. Dożynki, czyli Święto Plonów odbędą się 25 sierpnia w Strzelcach. Znamy już zespoły, które uświetnią to wydarzenie. Wszystkie z nich wykonują muzykę z pogranicza disco polo/dance. Są to: Fanatic, Focus, Junior oraz Andreas. Organizatorem tegorocznych Dożynek jest Starostwo Powiatowe w Kutnie oraz gmina Strzelce.


Blok koncertowy rozpocznie koncert zespołu Focus o godzinie 16.00. Godzina 17.20 – 18.20 to koncert zespołu Andreas. Zespół wykonuję muzykę dance/disco polo. Ich teledyski można znaleźć m.in. na youtube. Kolejny zespól to Junior wraz z formacją taneczną (Godzina 19.00 – 20.00). Zespół Junior jest jednym z czołowych zespołów nurtu muzyki disco polo i dance, który powstał w roku 1997 w Choroszczy koło Białegostoku z inicjatywy dwóch braci: Tomasza i Marcina Popławskich.


Gwiazdą wieczoru będzie legenda disco polo – Fanatic. Kto nie zna ich utworu „Czarownica" z refrenem „Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata. Żeby z Tobą zostać na calutkie lata." Początek koncertu zespołu Fanatic o 20.15.


Dożynki są imprezą bezpłatną i są przeznaczone dla każdego. To symboliczne podziękowanie za zbiory z pól. Obecnie trwa ustalanie szczegółowego harmonogramu całej imprezy. Wiadomo, że obok bloku koncertowego, nie zabraknie atrakcji dla dzieci, stoisk z zabawkami czy jedzeniem. Będzie też msza dożynkowa oraz dożynkowy korowód.

Zobacz także

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Pod patronatem EKU24: Showdown - nie tyl…

WAŻNE: Wypadek na autostradzie A1! Łoś w…

Jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej…

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno dziękowała za tego…

Wkrótce startują Kutnowskie Dni Seniora…

Z piekła do nieba. KS ze zwycięstwem w N…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Już jutro Dożynki w Gminie Kutno. Wójt J…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Bezpieczna droga do szkoły w Grabowie

Startują zapisy do Kutnowskiej Amatorski…

[ZDJĘCIA] Strażacy z Kutna najlepsi w wo…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Już jutro Minifestiwal Projektodawców Ku…

Stal Kutno zagra w finale Ekstraligi Bas…

Był taki mecz… – widowisko historyczne, …

[ZDJĘCIA] Zmodernizują linię kolejową Łó…