GKS Bedlno pokonał Włókniarza po golach w ostatnich minutach!

Dodane przez EKU24.net
Rozgrywki ligowe w łódzkiej Klasie Okręgowej dobiegły końca. Teraz czeka na długa, zimowa przerwa. GKS Bedlno spędzi ją w dobrych nastrojach, ponieważ w spektakularnych okolicznościach ograł w ostatniej kolejce Włókniarza Pabianice!

Pierwsza połowa nie przyniosła zgromadzonym na meczu żadnych bramek. Gra była rwana, często przerywana przez sędziego, a żadna z ekip nie była w stanie doprowadzić do skutecznej akcji. Strzelecka indolencja trwała do 88. minuty. Dopiero wtedy piłkarze z Bedlna, wykorzystując błąd indywidualny pabianiczanina, zdobyli bramkę na 0:1. Celnym strzałem popisał się Wiśniewski. W doliczonym czasie gry, gospodarze rozgrywali rzut rożny. Cała jedenastka "Zielonych" zgromadziła się w polu karnym przyjezdnych. Źle rozegranego kornera wykorzystała ekipa GKS, która wykorzystała szybką kontrę i ustanowiła wynik spotkania na 0:2. Akcję wykończył Szymański.

GKS Bedlno zakończył rundę na dziewiątym miejscu z dorobkiem siedemnastu punktów. Lokata może jeszcze ulec zmianie z powodu rozegrania dwóch zaległych spotkań przez ligowych rywali. W najgorszym wypadku bedlnianie mogą skończyć piłkarską jesień o dwa miejsca niżej.

Klasa Okręgowa, grupa: Łódź

Włókniarz Pabianice - GKS Bedlno 0:2 (0:0)
88' Wiśniewski, 90'+3 Szymański

źródło zdjęcia: Facebook Gks Bedlno