[ZDJĘCIA] Jednodniowa Burmistrz Gminy Żychlin

Dodane przez Urząd Gminy Żychlin

6 grudnia, władzę w Gminie Żychlin przejęła Olivia Walczak. To pokłosie nagrody, jaką był „fotel burmistrza", wylicytowanej na tegorocznym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Nową Panią Burmistrz powitał i obowiązki przekazał obecny Pan Burmistrz. Po zapoznaniu się z pracownikami i funkcjami poszczególnych referatów, nowy włodarz od razu wziął się do pracy. Podpisał zamówienie na 10 000 ton śniegu oraz wydał dekret, zgodnie z którym poniedziałek 9 grudnia 2019 r. jest dniem wolnym od wszelkich klasówek, kartkówek, sprawdzianów i odpytywań.


Następnie Pani Olivia udała się do przedszkoli i szkół z terenu naszej gminy , by wraz z Nudzimisiem Hubkiem wręczyć najmłodszym mieszkańcom drobne upominki z okazji przypadających w tym dniu Mikołajek. Na koniec dnia towarzyszyła władzom samorządowym naszej gminy na pierwszym spotkaniu „Nudzimisiowej Rodziny". Momentem kulminacyjnym i jednocześnie „oddaniem władzy" było rozświetlenie przez Panią Burmistrz świątecznego drzewka.


Wierzymy, że chwile pełnienia obowiązków Burmistrza Gminy przez Olivię Walczak będą dla młodej mieszkanki Żychlina wspaniałym doświadczeniem i na długo pozostaną w jej pamięci, a fakt, iż mogła także pomóc potrzebującym poprzez wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, spotęguje odczucia, bo pomagać zawsze warto.

Zobacz także

Już dzisiaj konsultacje społeczne dotycz…

Zbliża się Konkurs Kolęd i Pastorałek w …

[ZDJĘCIA] Mnóstwo rekordów życiowych i w…

Zbliża się Turniej Piłki Nożnej w Bedlni…

WAŻNE: Tragiczny początek dnia w powieci…

Zbliżają się Mistrzostwa Krośniewic w wy…

[ZDJĘCIA] Mega Ferie w Szkole Podstawowe…

Ciężarówka i bus zderzyły się na Sklęczk…

Nocna akcja strażaków w Bedlnie. Pożar b…

Kolejna edycja "Ty też masz szansę…

[ZDJĘCIA] Jeździli po wsiach, napadali n…

Jutro na Placu Piłsudskiego w Kutnie pie…

Cenne odkrycie w dawnym ratuszu miejskim

[ZDJĘCIA] Za nami Ferie w GOK Bedlno

Potrącenie na ul. Chrobrego w Kutnie. 15…

Przed zakupem lepiej sprawdzić telewizor…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Straż Graniczna zlikwi…

O rundzie jesiennej, celach zespołu i…