• Wybory 2018 - Michał Pacholski

Medale kutnowskich kickboxerów

W dniach 10-11 listopada 2017r. w Węgrowie odbył się Puchar Polski kadetów i juniorów w w kickboxingu w formułach pointfighting i light contat.

W imprezie udział wzięli zawodnicy Młodzieżowego Domu Kultury i Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno.

W wyniku zaciętej rywalizacji kutnowscy fighterzy zajęli:

II miejsce - Anna Justyńska, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 60 kg.
W drodze do finału Ania pokonała kolejno zawodniczkę z KS Start Działdowo Wiktorię Bagniewską i zawodniczkę z KSW Łuków Martynę Czerepińską, a w finale uległa Michelle Maier z KS Orient Częstochowa.

V miejsce - Zuzanna Winiecka, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 55 kg. Zuległa na punkty w przedwalce z Julią Kwidzyńską z KS Luzino);

II miejsce - Aleks Chojnacki,
junior, w formule light contact, w kat. wagowej -63 kg.
W drodze do finału Aleks pokonał kolejno w ćwierćfinale Patryka Jaronia z UKS Tom Bee Team Góra Kalwaria i pólfinale Marcela Kernewicza z Aliena Kick Łódź, w finale uległ Adrianowi Makowiczowi z Ożarowskiej Szkoły Kickboxingu.

III miejsce - Jakub Piotrowicz
, kadet starszy, w formule light contact, w kat. wagowej – 52 kg.
W ćwierćfinale Kuba pokonuje Tymoteusza Kopcę z Orienta Częstochowa, a w półfinale przegrywa z Patrykiem Bodzkiem z Beskidu Dragon Bielsko-Biała.

III miejsce - Oskar Ziębicki, kadet młodszy, w formule light contact, w kat. wagowej -32 kg.
W ćwierćfinale pokonuje Wiktora Fliszewskiego ze Stowarzyszenia Sport to Zdrowie, w półfinale ulega Mateuszowi Pędziwiatrowi z KS Ziętek Team Kalisz).

Turniej ciekawy, obfitujący w wiele pasjonujących pojedynków w wykonaniu wszystkich zawodników. "Wszyscy wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, co zaowocowało dobrymi wynikami" - powiedział trener kutnowskich kickboxerów Aleksander Grabowski. "Jestem zadowolony z postawy moich podopiecznych, ale w dalszym ciągu podwyższamy swoje umiejętności kickboxerskie ciężko trenując" - dodał.

W całym turnieju udział wzięło 176 zawodników z 28 klubów.

WAŻNE: Tragiczny wypadek w Krośniewicach…

Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski …