Dołączyli już do nas: EKU24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Minimalne porażki Ostrovii i Dąbrowianki. Sensacyjne zwycięstwo Bzury

Dodane przez EKU24.net

Za nami przedostatnia kolejka łódzkiej Klasy A, grupy III. Reprezentanci powiatu kutnowskiego, jak zwykle, radzili sobie ze zmiennym szczęściem. Ostrovia i Dąbrowianka poniosły minimalne porażki, a Bzura sensacyjnie pokonała swojego rywala.

Bzura Młogoszyn odniosła niespodziewane zwycięstwo nad Witonianką. Witonianka. Goście wbili witonianom aż siedem goli! Mecz zakończył się wynikiem 1:7. Gospodarze wciąż zajmują drugie miejsce w lidze, tuż za rezerwami czwartoligowca z Kutna. Przegrali w lidze dotychczas jedynie trzy spotkania, choć dwa z nich miały miejsce podczas dwóch ostatnich kolejek. Cztery gole dla przyjezdnych zdobył Smoczyński, a Świątkowski, Piela i Bączkowski dołożyli po jednym trafieniu. Dzięki temu zwycięstwu Bzura utrzymała ósmą pozycję w lidze.

Ostrovia wciąż niepokonana! Podczas ostatniej kolejki mierzyła się z Kobrą Leźnica Wielka. Drużyną groźną przede wszystkim na własnym boisku. Przyjezdni zaczęli trochę mecz ze zbyt dużym respektem do rywala, jednak z biegiem czasu zyskiwali przewagę na boisku. W 20. minuciena strzał zza pola karnego zdecydował się Burdyka P. Bramkarz rywali niepewnie interweniował i nie uchronił swojej ekipy od straty gola. W 35. minucie podanie od Burdyki do Zbońkowskiego, który najpierw na dwa tempa minął obrońcę, po czym pewnie strzelił obok bramkarza. Obaj napastnicy Ostrovii mieli na koncie po jednym golu. W końcówce pierwszej połowy Kobra wykorzystał rzut karny i zdobył bramkę kontaktową. W drugiej odsłonie bramki już nie padły. Gospodarze próbowali stworzyć zagrożenie pod naszą bramką po wrzutach z autu i wstrzeliwaniu piłki w pole karne, jednak nie przyniosło im to efektu.

Dąbrowianka wciąż pozostaje bez zwycięstwa w lidze. Tym razem uległa ekipie Kotana Ozorków 0:2. Każda bramka padła w innej połowie. W ubiegłej kolejce ekipa z Dąbrowic zremisowała 0:0 z inną ekipą z Ozorkowa - Bzurą. Przy korzystnych wynikach w ostatniej kolejce Dąbrowianka ma wciąż szansę uciec ze strefy spadkowej przed przerwą zimową.

Klasa A, grupa: Łódź III

Witonianka Witonia - Bzura Młogoszyn 1:7 (1:3)
27' Kuleczka - 20', 37',58', 78' Smoczyński, 43' Świątkowski, 85' Piela, 89' Bączkowski

Witonianka: Brzeziński, Bednarek (60' Włodarczyk P.), Grochala, Kubiak (80' Włodarczyk J.), Kuleczka (65' Pijewski), Magnuski, Raj, Szymczak M., Szymczak T., Wieczorek (55' Jujka), Witak (66' Lenartowski)
Rezerwowi: Banasik, Jujka, Lenartowski, Pijewski, Włodarczyk P., Włodarczyk J.

Kotan Ozorków - Dąbrowianka Dąbrowice 2:0 (1:0)
14' Kołodziejczyk, 83' Ziółkowski

Dąbrowianka: Kamiński, Adamski (85' Prętkiewicz), Berliński, Kominkiewicz, Mikołajczyk, Radke, Rojek (60' Ruciński), Ślubowski, Winiecki (80' Włodarczyk), Wojciechowski, Wujkowski
Rezerwowi: Prętkiewicz, Ruciński, Ściślewski, Włodarczyk

Kobra Leźnica Wielka - Ostrovia Ostrowy 1:2 (1:2)
Burdyka P., Zbońskowski R.

Ostrovia: Krakos K., Wolski, Burdyka D., Krakos P., Jóźwiak (73' Słomiński), Tober, Szubka (60' Iwiński), Kępiński, Bianga (46' Wojtalik), Burdyka P., Zbońkowski R.
Rezerwowi: Wojtalik, Miłosz, Selder

​źródło zdjęcia i fragmentu o Ostrovii: Facebook LKS Ostrovia Ostrowy

Wojewódzkie obchody Dnia Pracownika Socj…

Groźnie na Północnej. Mężczyzna zasłabł …