Mistrzostwo Polski dla zawodnika Bone Breakers Team Żychlin

Dodane przez Urząd Gminy Żychlin

W dniach 23-24 lutego w Luboniu odbyły się IX Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu, w których wzięło udział około 1500 osób z całej Polski. Bone Breakers Team Żychlin reprezentowali: Jacek Jackowski, Piotr Gajewicz, Dariusz Skonieczny, Paweł Kubczak, Dominik Lewański, Szymon Walczak, Paweł Florczak i Paweł Kucharski – zdobywając łącznie trzy medale.


W kategorii masters II białych pasów -85,5kg Jacek Jackowski zajął I miejsce i został Mistrzem Polski. Warto zwrócić uwagę, że Jacek Jackowski zaczął swoją przygodę z jiu jitsu dopiero rok temu – w wieku 45 lat. Jest on doskonałym przykładem na to, że zacząć trenować i wygrywać zawody można w każdym wieku. Wystarczą chęci i ciężka praca.


W kategorii masters II niebieskie pasy +97,5kg Piotr Gajewicz zajął II miejsce i został Wicemistrzem Polski. W kategorii adult niebieskie pasy -85,5kg Dariusz Skonieczny zajął III miejsce.


Pozostali zawodnicy (chociaż w większości był to ich debiut i dopiero zaczęli swoją przygodę ze sportami walki) również pokazali się z bardzo dobrej strony, każdy dał z siebie wszystko. Szymon Walczak pierwszą swoją walkę wygrał wysoko na punkty.


Ogromne podziękowania należą się Trenerowi Emilowi Grzelakowi, który poświęca swój czas na przyjazdy z Łodzi, by przekazać zawodnikom Bone Breakers Team Żychlin swoje doświadczenie i wiedzę. To dzięki jego pomocy i zaangażowaniu udało się osiągnąć tak dobry wynik na zawodach rangi Mistrzostw Polski.


Bone Breakers Team Żychlin dziękuje również Gminie Żychlin za pomoc finansową w zorganizowaniu wyjazdu oraz sponsorom firmie Flexservice oraz PSB Mrówka.

Zobacz także

KS II Kutno rozpoczyna walkę o punkty. N…

Działoszyn zdobyty. Kolejna wygrana KS K…

Za nami Międzynarodowy mecz w Żychlinie…

Zaginął mieszkaniec gminy Kutno. Policja…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[ZDJĘCIA] Inauguracyjna wygrana KS Kutno…

Udana inauguracja KS-u. Pięć goli i okaz…

Tragiczny wypadek nad Bałtykiem. Utonął …

Jutro międzynarodowy mecz w Żychlinie. G…

99. rocznica Bitwy Warszawskiej i Święto…

Krzysztof Krajniewski nowym zawodnikiem …

Pożar samochodu na autostradzie A1! W ak…

Poważny wypadek na A1. Zderzyły się dwa …

Wracają ligowe emocje. KS Kutno zainaugu…

[ZDJĘCIA] Kilka minut dzieliło od traged…

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek pod Kutnem, aut…

Animator Osiedlowy na 5! Startują zajęci…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…