Mistrzostwo Polski dla zawodnika Bone Breakers Team Żychlin

Dodane przez Urząd Gminy Żychlin

W dniach 23-24 lutego w Luboniu odbyły się IX Mistrzostwa Polski NoGi Jiu Jitsu, w których wzięło udział około 1500 osób z całej Polski. Bone Breakers Team Żychlin reprezentowali: Jacek Jackowski, Piotr Gajewicz, Dariusz Skonieczny, Paweł Kubczak, Dominik Lewański, Szymon Walczak, Paweł Florczak i Paweł Kucharski – zdobywając łącznie trzy medale.


W kategorii masters II białych pasów -85,5kg Jacek Jackowski zajął I miejsce i został Mistrzem Polski. Warto zwrócić uwagę, że Jacek Jackowski zaczął swoją przygodę z jiu jitsu dopiero rok temu – w wieku 45 lat. Jest on doskonałym przykładem na to, że zacząć trenować i wygrywać zawody można w każdym wieku. Wystarczą chęci i ciężka praca.


W kategorii masters II niebieskie pasy +97,5kg Piotr Gajewicz zajął II miejsce i został Wicemistrzem Polski. W kategorii adult niebieskie pasy -85,5kg Dariusz Skonieczny zajął III miejsce.


Pozostali zawodnicy (chociaż w większości był to ich debiut i dopiero zaczęli swoją przygodę ze sportami walki) również pokazali się z bardzo dobrej strony, każdy dał z siebie wszystko. Szymon Walczak pierwszą swoją walkę wygrał wysoko na punkty.


Ogromne podziękowania należą się Trenerowi Emilowi Grzelakowi, który poświęca swój czas na przyjazdy z Łodzi, by przekazać zawodnikom Bone Breakers Team Żychlin swoje doświadczenie i wiedzę. To dzięki jego pomocy i zaangażowaniu udało się osiągnąć tak dobry wynik na zawodach rangi Mistrzostw Polski.


Bone Breakers Team Żychlin dziękuje również Gminie Żychlin za pomoc finansową w zorganizowaniu wyjazdu oraz sponsorom firmie Flexservice oraz PSB Mrówka.

Zobacz także

EtnoPuls – z północy na południe łódzkie…

[ZDJĘCIA] Nagrodzeni nauczyciele szkół i…

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[ZDJĘCIA] Dzisiejsze zwycięstwo KS Kutno…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. …

Wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i zagin…

[ZDJĘCIA] W Starostwie Powiatowym w Kutn…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstanie stacja łado…

KS Kutno: Po trzy punkty! "Jedynka…

Zemsta w nowej odsłonie Kutnowskiej Amat…

RSM Pionier - Ogłoszenia

Dachowanie osobówki na autostradzie. Na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Wypadek w Kajewie, cię…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Kajewie. Trwa…

Stand-up Comedy Show w Kutnie. Wystąpi R…