„Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie” - w Żychlinie uczczono pamięć Krzysztofa Falkowskiego

Dodane przez Urząd Gminy Żychlin

W sobotę, 2 grudnia 2017 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 w Żychlinie odbył się Memoriał Siatkarski imienia Krzysztofa Falkowskiego. Siatkarze zagrali ku uczczeniu pamięci zmarłego w ubiegłym roku wieloletniego radnego miejskiego Miasta Żychlin i działacza na rzecz sportu – Pana Krzysztofa Falkowskiego, który był wspaniałym psychologiem i pedagogiem w Szkole Podstawowej Nr 2 w Żychlinie.


„Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie" – te słowa przewodziły siatkarskiemu przedsięwzięciu, którego organizatorem była Rodzina Ś. P. zmarłego Krzysztofa oraz Volley Team Żychlin. W tym dniu hala sportowa wypełniła się po brzegi przybyłymi licznie kibicami, którzy przed rozpoczęciem rozgrywek sportowych uczcili pamięć zmarłego minutą ciszy.


W Memoriale Siatkarskim wzięły udział trzy drużyny: UKS Parzęczew, Bzura Ozorków i Volley Team Żychlin. W turnieju nie przyznawano miejsc na podium, gdyż impreza nie miała charakteru konkursowego, liczył się bowiem sam fakt rozgrywek siatkarskich. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym", grając trzy sety. W trakcie przerw w rozgrywkach zaprezentowała się grupa taneczno-akrobatyczna „Skakanka". Prowadzeniem całego memoriału zajął się Pan Kamil Falkowski, który zapewnił oprawę dźwiękową.


Zanim dokonano wręczenia pucharów dla drużyn, głos zabrał Pan Mirosław Falkowski, który podziękował przybyłym zespołom siatkarskim i kibicom za udział w memoriale oraz osobom pomagającym w organizacji tego sportowego przedsięwzięcia. Wyraził on nadzieję, iż memoriał będzie miał swoją kontynuację w przyszłych latach.


Na zakończenie turnieju zostały wręczone puchary i medale dla wszystkich zespołów biorących w nim udział. Wręczenia pucharów dokonali: Pan Mirosław Falkowski, Burmistrz Gminy Żychlin – Pan Grzegorz Ambroziak, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie – Pan Piotr Wysocki oraz Prezes Stowarzyszenia Volley Team Żychlin – Pan Tomasz Wojciechowski.


Wyniki meczów:

UKS Parzęczew – Bzura Ozorków 2:1

Volley Team Żychlin – Bzura Ozorków 1:2

Volley Team Żychlin – UKS Parzęczew 0:3

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Róża Kutno wygrywa Ogólnopolsk…

[ZDJĘCIA] Uczniowie z gminy Kutno wykaza…

[ZDJĘCIA] Spotkanie Opłatkowe w Sołectwi…

[ZDJĘCIA] Kolejny projekt KBO otwarty. N…

[ZDJĘCIA] Za nami Wigilia w Gminie Bedln…

Zwycięstwo Kadetek w Skierniewicach!

[ZDJĘCIA] W Kutnie odbyły się obchody 38…

[AKTUALIZACJA] Wypadek na DK nr 60 w Kut…

Dwa zwycięstwa Żaczek KKS Pro-Basket Sir…

Groźny wypadek w Kutnie, są ranni. Duże …

OSP Komadzyn potrzebuje nowego sprzętu. …

[ZDJĘCIA] Harcerskie Spotkanie Wigilijne…

Strażacy z powiatu kutnowskiego wzięli u…

"Zwyczaje bożonarodzeniowe i noworo…

Piąte zwycięstwo Młodziczek KKS Pro-Bask…

Wycofują ze sklepów wino, bo zawierało s…

Kutnowska Fundacja Pro Aperte z prestiżo…

Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i…