Pucharowy awans KS. Kutnianie zwyciężyli w Dalikowie

Dodane przez EKU24.net

KS Sand-Bus Kutno zameldował się w kolejnej rundzie Okręgowego Pucharu Polski. Podopieczni Dominika Tomczaka pokonali w Dalikowie GLKS Sarnów/Dalików.

Dwa gole strzelone, zero straconych i awans do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu łódzkiego - tak w skrócie można opisać dzisiejsze spotkania w Dalikowie, w którym KS Sand-Bus Kutno mierzył się z przedstawicielem łódzkiej Klasy Okręgowej.

Długo utrzymywał się bezbramkowy remis, dopiero w siedemdziesiątej minucie bramkarza gospodarzy pokonał Tomasz Dąbrowski. Osiem minut później wynik spotkania na 0:2 ustalił Łukasz Dynel.

GLKS Sarnów/Dalików - KS Kutno 0:2

Dąbrowski Tomasz 70', Dynel Łukasz 78'

KS: Sokołowicz - Dąbrowski, Sobczak, Gawlik, Zabielski (Wielgus 70'), Górczyński, Ostrowski (Periżhok 46'), Matyjas, Borowiec (Bartos 46'), Świątkiewicz (Dynel 46'), Ławniczak

Hattrick Dynela dał wygraną KS. Kutniani…

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…