Sprawdź wyniki meczów piłkarskich drużyn z powiatu

Dodane przez EKU24.net
Za nami kolejny weekend wypełniony piłkarskimi emocjami. Sprawdźcie jak radziły sobie podczas niego drużyny piłkarskie z powiatu kutnowskiego.

Dąbrowianka wróciła po zimowej przerwie zupełnie odmieniona. Podczas wiosennych rozgrywek nie zaznała jeszcze goryczy porażki! Tym razem dąbrowianie pokonali MKS Mianów 3:0. Gole dla podopiecznych Mariusza Radke zdobyli Cieśliński, Kosmalski i Kominkiewicz. Dąbrowianka wciąż znajduje się w strefie spadkowej, ale konsekwentnie pracuje, aby się z niej wydostać.

Mecz KS II Kutno z Ostrovią Ostrowy zakończył się pewnym zwycięstwem kutnian. Rezerwy czwartoligowca pokonały ostrowian aż 6:1. Podopieczni Jacka Walczaka przerwali tym samym serię dwóch meczów bez zwycięstwa, podczas której stracili fotel lidera na rzecz Bzury Ozorków.

Druzgocącej porażki doznała Bzura Młogoszyn. Victoria Rąbień pokonała ją aż 7:1. Honorowe trafienie dla gospodarzy zanotował w doliczonym czasie gry Świątkowski. Cztery gole dla Victorii zdobył Świętosławski.

Klasa A, grupa: Łódź III
Dąbrowianka Dąbrowice - MKS Mianów 3:0 (2:0)
21' Cieśliński, 34' Kosmalski, 54' Kominkiewicz

Dąbrowianka: Sobczak, Kosmalski M,, Wujkowski, Winiecki (83' Sobczak), Mikołajczyk (69' Berliński), Kosmalski K. (78' Walichnowski), Radke, Hartwich (60' Rojek), Ruciński (85' Dominowski), Cieśliński, Kominkiewicz (88' Prętkiewicz)

KS II Kutno - Ostrovia Ostrowy 6:1 (2:0)
4', 38', 85' Dębowski, 46', 66' Jakubowski - 90'+4 Kozanecki

KS II
: Czekalski (84' Osiński), Cichacki, Dębowski, Domański (74' Ławniczak), Jakubowski, Kapruziak (72' Sobczak), Krzymieniewski (67' Wietrzyk), Maryniak, Nadolski (46' Mucha), Nawrocki (64' Pokorski), Seklecki

Ostrovia: Krakos J. (77' Wojtalik Miłosz), Burdyka P., Burdyka D., Iwiński (90' Selder), Kępiński (73' Sobczak), Kozanecki, Krakos P., Pluciński (84' Jóźwiak), Tober, Wojtalik Maciej (46' Słomiński), Zbońskowski (70' Wolski)

Bzura Młogoszyn - Victoria Rąbień 1:7 (0:3)
90'+2 Świątkowski - 26', 52', 63', 87' Świętosławski, 43', 67' Stachlewski, 44' Torfiński

Bzura: Zalewski, Wiktorski, Świątkowski, Smoczyńsi, Polanski (46' Sulikowski), Maryniak, Majchrzak P., Majchrzak M., Bednarek, Bączkowski, Adamczewski (76' Pietrasiak), Karasiński (82' Włodarczyk)

źródło zdjęcia: Facebook GLKS "Dąbrowianka" Dąbrowice

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

Zwłoki w Woli Popowej. To zaginiony Jaro…