Trener z Łęczycy pogrąży Widzew? Dzisiaj hit sezonu w Łodzi

Dodane przez EKU24.net

Już dzisiaj (24 kwietnia) w Łodzi odbędzie się hitowy starcie na poziomie II Ligi, w którym Widzew podejmować będzie Radomiaka Radom. Co ciekawe, na ławce trenerskiej gości zasiada pochodzący z Łęczycy, Dariusz Banasik.


W województwie łódzkim, także w Kutnie i Łęczycy wiele osób kibicuje Widzewowi Łódź. Wszyscy, którzy śledzą drugoligowe rozgrywki wiedzą, że w ostatnim czasie łodzianom nie wiedzie się zbyt dobrze. Widzew zremisował ostatnich osiem meczów z rzędu, a do tego doszło zwolnienie trenera - Radosława Mroczkowskiego zastąpił Jacek Paszulewicz.


Słabsza dyspozycja spowodowała, że Widzew Łódź aktualnie traci do liderującego Radomiaka Radom cztery punkty, a przewaga nad czwartym miejsce, które nie daje bezpośredniego awansu stopniała do dwóch oczek. Wszyscy czekają na przełamanie, które ma nastąpić dzisiaj - w hitowym starciu z liderem, na ławce którego zasiada pochodzący w Łęczycy - Dariusz Banasik.


W przedmeczowych wywiadach Banasik odniósł się także do aktualnej dyspozycji łodzian.


- Z jednej strony zespół nie przegrywa, co jest pozytywne, ale z drugiej strony nie wygrywa. Ciężko mi powiedzieć, czy to efekt zachowawczej postawy czy po prostu jakiś zbieg okoliczności - mówi Dariusz Banasik, cytowany przez portal WidzewToMy.net. - Myślę, że niektórzy zawodnicy Widzewa mogą sobie nie radzić w głowach z tą sytuacją, ale kiedyś to przełamanie przyjdzie i jeden wygrany mecz może wszystko odmienić. Gdy zawodnicy uwierzą w to, że mogą zwyciężać. Na razie jeszcze to nie przyszło.


Czy Banasik pogrąży Widzew? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem. Jedno jest pewne, emocji nie zabraknie zarówno na boisku, jak i na trybunach. Zawody powinno obejrzeć ponad 16 000 kibiców, w tym ponad 800 z Radomia.


fot. Martyna Kowalska (WidzewToMy.net)

Zobacz także

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

[ZDJĘCIA] Profilaktyka Twoją szansą! W K…

Trwają 2. Kutnowskie Spotkania Teatralne…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …

Kutno straciło ponad 10 milionów złotych…

Oszuści w natarciu. Za cel obrali senior…

[ZDJĘCIA] W Szkole Podstawowej w Nowem o…

Kutno przyciąga inwestorów. Hillwood już…

Wystartowała sprzedaż biletów na "S…

Polfarmex Kutno zaprasza do zakupu bilet…

KS z awansem do kolejnej rundy Pucharu P…

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Mycia…

[ZDJĘCIA] Uroczyste obchody Dnia Edukacj…

Osobówka i bus zderzyły się na Sklęczkow…

Wieczorna akcja strażaków w Wojciechowic…

Kraksa na Kościuszki. Zderzyły się dwa a…

Konsultacje społeczne - Program Współpra…

Uwaga kierowcy! W tym tygodniu zamkną dr…