Trener z Łęczycy pogrąży Widzew? Dzisiaj hit sezonu w Łodzi

Dodane przez EKU24.net

Już dzisiaj (24 kwietnia) w Łodzi odbędzie się hitowy starcie na poziomie II Ligi, w którym Widzew podejmować będzie Radomiaka Radom. Co ciekawe, na ławce trenerskiej gości zasiada pochodzący z Łęczycy, Dariusz Banasik.


W województwie łódzkim, także w Kutnie i Łęczycy wiele osób kibicuje Widzewowi Łódź. Wszyscy, którzy śledzą drugoligowe rozgrywki wiedzą, że w ostatnim czasie łodzianom nie wiedzie się zbyt dobrze. Widzew zremisował ostatnich osiem meczów z rzędu, a do tego doszło zwolnienie trenera - Radosława Mroczkowskiego zastąpił Jacek Paszulewicz.


Słabsza dyspozycja spowodowała, że Widzew Łódź aktualnie traci do liderującego Radomiaka Radom cztery punkty, a przewaga nad czwartym miejsce, które nie daje bezpośredniego awansu stopniała do dwóch oczek. Wszyscy czekają na przełamanie, które ma nastąpić dzisiaj - w hitowym starciu z liderem, na ławce którego zasiada pochodzący w Łęczycy - Dariusz Banasik.


W przedmeczowych wywiadach Banasik odniósł się także do aktualnej dyspozycji łodzian.


- Z jednej strony zespół nie przegrywa, co jest pozytywne, ale z drugiej strony nie wygrywa. Ciężko mi powiedzieć, czy to efekt zachowawczej postawy czy po prostu jakiś zbieg okoliczności - mówi Dariusz Banasik, cytowany przez portal WidzewToMy.net. - Myślę, że niektórzy zawodnicy Widzewa mogą sobie nie radzić w głowach z tą sytuacją, ale kiedyś to przełamanie przyjdzie i jeden wygrany mecz może wszystko odmienić. Gdy zawodnicy uwierzą w to, że mogą zwyciężać. Na razie jeszcze to nie przyszło.


Czy Banasik pogrąży Widzew? Przekonamy się już dzisiaj wieczorem. Jedno jest pewne, emocji nie zabraknie zarówno na boisku, jak i na trybunach. Zawody powinno obejrzeć ponad 16 000 kibiców, w tym ponad 800 z Radomia.


fot. Martyna Kowalska (WidzewToMy.net)

Zobacz także

Rodzinne atrakcje, koncerty, wystawy, mu…

Prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński pop…

[WIDEO] Trzy pytania do... Mariusza Koza…

[ZDJĘCIA] Piknik z Kulturą w żychlińskim…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Jutro rusza Piknik wśród Róż w Kutnie. S…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Urszuli Macio…

Skrzaty KKS Pro-Basket Kutno kończą rozg…

Nocna interwencja strażaków. Na krajowej…

Kolejne badania mammograficzne przed Sta…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Adamowicach, osobówk…

WAŻNE: Wypadek w Adamowicach, jedna osob…

Tysiące mieszkańców na pogrzebie Ilony R…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Danuty Blus

[ZDJĘCIA] Miejskie inwestycje drogowe w …

Uwaga na fałszywe wiadomości dotyczące „…