• Wybory 2018 - Michał Pacholski

Wyniki meczów piłkarskich drużyn z powiatu

Dodane przez EKU24.net
Za nami kolejny piłkarski weekend. Zachęcamy do zapoznania się z wynikami meczów piłkarskich drużyn z powiatu kutnowskiego.

Zwycięstwo Bzury Młogoszyn ani przez minutę nie było zagrożone. Podopieczni Łukasza Pabjańczyka Rozpoczęli strzelanie w 13. minucie. Gola zdobył Bednarek. Dublet skompletował tuż po rozpoczęciu drugiej odsłony. Trafienia zanotowali również Smoczyński, Miszczak i Polanski, a Bzura wygrywała już 5:0. Najgorsza drużyna rundy wiosennej - Magnat Sierpów przebudził się tuż przed zakończeniem meczu. W 89. minucie bramkę zdobył Nowakowski, a w doliczonym czasie gry Bartnik ustalił wynik meczu na 5:2.

Mecz w Dąbrowicach miał wyjątkowo szalony przebieg. LKS Świnice Warckie wyszedł na prowadzenie już w 3. minucie, za sprawą Stasiaka. W 14. minucie gospodarzom udało się wyrównać. Trafienie na 1:1 zanotował Bogusławski. Niestety, był to ostatni gol podopiecznych Mariusza Radke. Przed upływem pół godziny meczu sędzia Walczak pokazał czerwoną kartkę zawodnikowi Dąbrowianki. Niespełna dziesięć minut później kolejny zawodnik musiał opuścić boisko! Bezpośrednimi czerwonymi kartkami zostali ukarani Sobczak i Mikołajczyk, a Dąbrowianka musiała radzić sobie w dziewiątkę. Grając w przewadze świniczanie wyszli na prowadzenie jeszcze podczas pierwszej połowy. W 80. minucie przyjezdni prowadzili już trzema gola, a kolejną czerwoną kartką został ukarany Cieśliński. Grając w ośmioosobowym składzie Dąbrowianka nie dopuściła do straty kolejnego gola, a mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Sensacyjną porażkę poniosła również drużyna Ostrovii Ostrowy. Podopieczni Wojciecha Iwińskiego ulegli ekipie MKS Mianów 0:1. Jedyne trafienie podczas tego spotkania zanotował Szulc. Ostrovia grając przeciwko drużynie walczącej o utrzymanie oddała tylko jeden celny strzał!

Klasa A, grupa: Łódź III
Bzura Młogoszyn - Magnat Sierpów 5:2 (2:0)
13', 46' Bednarek, 39' Smoczyński, 68' Miszczak, 85' Polanski - 89' Nowakowski, 90'+3 Bartnik

Bzura
: Karasińsk, Adamczewski (77' Góral), Bączkowski (65' Miszczak), Bednarek, Majchrzak (70' Sulikowski), Maryniak, Schmeichel (80' Węglarz), Smoczyński, Świątkowski, Wiktorski, Zalewski (60' Polanski)
Ławka rezerwowych: Góral, Graczyk, Miszczak, Pabjańczyk, Polanski, Sulikowsk, Węglarz

Dąbrowianka Dąbrowice - LKS Świnice Warckie 1:4 (1:2)
14' Bogusławski - 3', 38' Stasiak, 59' Wawrzyniak, 80' Opas

Dąbrowianka: Sobczak, Adamski (67' Walichnowski), Bogusławski, Cieśliński, Hartwich (65' Rojek), Kominkiewicz, Kosmalski (40' Berliński), Mikołajczyk, Ruciński, Wojciechowski, Wujkowski (75' Szadkowski)
Ławka rezerwowych: Berliński, Prętkiewicz, Radke, Rojek, Szadkowski, Walichnowski, Winiecki

Ostrovia Ostrowy - MKS Mianów 0:1
Szulc

Ostrovia: Krakos J, Wolski (Sobczyk), Burdyka D., Krakos P., Jóźwiak, Tober, Kozanecki (Selder), Kępiński, Słomiński (Bogdański), Burdyka P., Iwiński

źródło zdjęcia: Facebook GLKS "Dąbrowianka" Dąbrowice

WAŻNE: Tragiczny wypadek w Krośniewicach…

Marszałek Senatu - Stanisław Karczewski …

Śmiertelny wypadek pod Bedlnem. Potrącił…