Z 2:0 na 2:3. KS Kutno przegrywa z Wartą Działoszyn

Dodane przez EKU24.net

Pierwszej wiosennej porażki doznali piłkarze KS Sand-Bus Kutno. Podopieczni Andrzeja Grzegorka ulegli na własnym stadionie Warcie Działoszyn 2:3.

Ostatnim rywalem kutnowskiego KSu była wyżej notowana Warta Działoszyn. Pierwsza część spotkania zakończyła się bez goli. Dopiero po przerwie kutnowscy kibice mieli okazję obejrzenia aż pięciu trafień. Strzelanie rozpoczęli gospodarze. Najpierw wynik spotkania otworzył Bartosz Kaczor, a dosłownie sześćdziesiąt sekund później na 2:0 podwyższył Przemysław Nawrocki.

Niestety kutnianie nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia. W 62. minucie kontaktowego gola zdobył Jardel Muniz Cruz. Ten sam zawodnik niedługo później doprowadził do wyrównania. W 77. minucie przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Mateusz Ciesielski i jak się później okazało, była to bramka na wagę trzech punktów dla Warty.

KS Sand-Bus Kutno kolejne ligowe spotkanie rozegra już w najbliższą środę, 18 kwietnia. Na stadion przy ul. Kościuszki 26 przyjedzie walczący o utrzymanie Zawisza Pajęczno. Początek spotkania o godzinie 17:00.

KS Sand-Bus Kutno - Warta Działoszyn 2:3

Kaczor Bartosz 58', Nawrocki Przemysław 59' - Cruz Jardel 62', 76',  Ciesielski Mateusz 77'

KS: Komorowski - Kobryń (Cichacki 80'), Padzik, Kowalczyk, Kaczor, Pietrow (Nawrocki 57'), Wielgus (Nadolski 76'), Placek (67. Mysona), Kralkowski (Góralczyk 90'), Zagajewski, Michałek

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

Zwłoki w Woli Popowej. To zaginiony Jaro…