Z piekła do nieba. GKS Bedlno wygrywa z Darem Placencja

Dodane przez EKU24.net

W meczu piętnastej kolejki skierniewickiek Klasy A, GKS Bedlno pokonał na własnym terenie Dar Placencja 4:3, mimo, że przegrywali już 0:3.

O Pierwszej połowie trzeba jak najszybciej zapomnieć, graliśmy słabo, pod wiatr i praktycznie sami sobie strzelaliśmy bramki. Wychodzimy na drugą połowę i dostajemy trzecią bramkę. Od tego momentu zacznamy pościg za dobrym wynikiem. Chwała i brawa należą się chłopakom, że cały czas dążyli do odwrócenia niekorzystnego wyniku, a przy odrobinie szczęścia nam to się udało - powiedział po meczu trener GKS-u, Łukasz Znyk.

GKS Bedlno - Dar Placencja 4:3

Bramki dla GKS: Kamil Kowalczyk (2), Łukasz Górczyński, Marcin Panek (k)

GKS: Mateusz Sawicki - Giziński Mateusz, Bartosz Baranowski, Marcin Panek, Łukasz Szczygielski, Damian Michalski, Kamil Błęcki, Michał Dylik, Kamil Kowalczyk, Bartłomiej Lewańczyk, Łukasz Górczyński

na zmiany wchodzili: Patryk Gałecki, Łukasz Gałązka.

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Pod patronatem EKU24: Showdown - nie tyl…

WAŻNE: Wypadek na autostradzie A1! Łoś w…

Jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej…