Dołączyli już do nas: EKU24 to nasz wspólny strumień informacji, w którym możesz dodać swój post, aby zobaczyli go wszyscy mieszkańcy odwiedzający nasz portal.

Dodawaj posty, zapytania, ogłoszenia i komentarze na naszej wspólnej ścianie!

Kliknij poniższy przycisk, aby błyskawicznie zalogować się za pomocą Facebooka :)

Zdecydowane zwycięstwo Kadetek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno

Dodane przez Polfarmex Kutno

W hali Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie, w meczu inaugurującym rozgrywki kadetek U16K, drużyna kutnowskich koszykarek nie dała żadnych szans przeciwniczkom z Głowna.

Od pierwszych minut meczu zaznaczyła się przewaga zawodniczek KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno. Dzięki agresywnej obronie zawodniczki z Głowna miały problemy ze zdobywaniem punktów. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 26:9 dla gospodyń spotkania. Z każdą kolejną kwartą rosła przewaga kutnowskiej drużyny. Mecz zakończył się siedemdziesięciopunktową przewagą dla KKS PRO-BASKET SIRMAX.

Kolejny mecz Kadetki rozegrają w najbliższa sobotę o godzinie 12:45 w hali Szkoły Podstawowej nr 9.

KKS PRO-BASKET SIRMAX Kutno – ALLES BASKET Głowno 105:35 (26:9, 30:6, 21:11, 28:9)

W inauguracyjnym meczu drużyna wystąpiła w składzie: KOZARSKA Justyna - 14 pkt., MYSZKOWSKA Julia - 29, KUBIAK Sara - 2, BREWIŃSKA Julia - 3, ŻURAWIK Aleksandra - 3, STASINOWSKA Kinga - 9, NADOLSKA Gabriela - 7, WOŹNIAK Iga - 13, SIKORSKA Zuzanna - 10, PIETRZAK Natalia - 10, JABŁOŃSKA Małgorzata - 2, GOŁOFIT Natalia - 3.