[ZDJĘCIA] Piękny jubileusz mieszkańców gminy Dąbrowice. Przeżyli wspólnie pół wieku

Pół wieku temu ślubowali sobie miłość, wierność, uczciwość małżeńską i wspólne życie aż po kres swoich dni. W przyrzeczeniu tym nadal trwają „Złote pary" z Gminy Dąbrowice, które w „Mikołajki" świętowały w Urzędzie Gminy w Dąbrowicach piękny jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.


„Złote Gody" to niezwykle wzruszające wydarzenie tak dla Jubilatów, jak również dla ich rodzin, przyjaciół i całej społeczności gminy. Odznaczone pary budzą podziw i uznanie w kolejnych pokoleniach, stanowią wzór do naśladowania.


Dostojnych Jubilatów: Państwa Irenę i Mirosława Grabskich, Państwa Barbarę i Kazimierza Zagórskich i Państwa Wandę i Stanisława Szaładajów serdecznie powitała Pani Dorota Dąbrowska Wójt Gminy wraz z Panem Markiem Wojciechowskim, Przewodniczącym Rady Gminy oraz Panią Moniką Karpierz Zastępcą Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dąbrowicach. Nagradzając Jubilatów za wspólnie przeżyte lata odznaczono ich specjalnymi medalami państwowymi nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę.


Po uroczystej dekoracji Jubilaci wraz z towarzyszącą im rodziną i przyjaciółmi oraz włodarzami Gminy Dąbrowice świętowali swoje „złote wesele" w strażnicy OSP w Dąbrowicach. Nie zabrakło tortu, toastu wzniesionego na cześć Jubilatów, ale również wspomnień i anegdot z życia dostojnych gości. „Złote pary" otrzymały także upominkowe wazony ze specjalną dedykacją oraz mikołajkowe prezenty.


Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości.

Zobacz także

Już dzisiaj konsultacje społeczne dotycz…

Zbliża się Konkurs Kolęd i Pastorałek w …

[ZDJĘCIA] Mnóstwo rekordów życiowych i w…

Zbliża się Turniej Piłki Nożnej w Bedlni…

WAŻNE: Tragiczny początek dnia w powieci…

Zbliżają się Mistrzostwa Krośniewic w wy…

[ZDJĘCIA] Mega Ferie w Szkole Podstawowe…

Ciężarówka i bus zderzyły się na Sklęczk…

Nocna akcja strażaków w Bedlnie. Pożar b…

Kolejna edycja "Ty też masz szansę…

[ZDJĘCIA] Jeździli po wsiach, napadali n…

Jutro na Placu Piłsudskiego w Kutnie pie…

Cenne odkrycie w dawnym ratuszu miejskim

[ZDJĘCIA] Za nami Ferie w GOK Bedlno

Potrącenie na ul. Chrobrego w Kutnie. 15…

Przed zakupem lepiej sprawdzić telewizor…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Straż Graniczna zlikwi…

O rundzie jesiennej, celach zespołu i…