[ZDJĘCIA] Pierwsza ligowa porażka KS-u w obiektywie

Dodane przez EKU24.net

KS po raz pierwszy w tym sezonie traci punkty, w dodatku na własnym terenie. Po niezbyt udanych zawodach, kutnianie ulegli Pelikanowi 1:2.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z owego spotkania.

...

Koniec pięknej serii. Rezerwy trzecioligowca wygrywają w Kutnie - EKU24 - Wiadomości Kutno - Dołącz do największej kutnowskiej społeczności - EKU24 - Wiadomości Kutno

​Zakończyła się świetna passa KS Sand-Bus Kutno. W dzisiejszym meczu łódzkiej IV Ligi nasza drużyna przegrała na własnym stadionie z rezerwami Pelikana Łowicz.Już w 6. minucie spotkania mogło być 1:0 dla podopiecznych Dominika Tomczaka. Po dośrodkowa
...

D. Tomczak: "Zagraliśmy tragicznie. Sędziowie to skandal" - EKU24 - Wiadomości Kutno - Dołącz do największej kutnowskiej społeczności - EKU24 - Wiadomości Kutno

Pierwsza w tym sezonie porażka KS-u stała się faktem. Co mówił po meczu szkoleniowiec kutnian - Dominik Tomczak?"Nie wyszliśmy w ogóle na mecz. Nie oszukujmy się, w pierwszej połowie zagraliśmy tragicznie. Tego się nie dało oglądać. To był dramat. Sę

[ZDJĘCIA] Aktualizacja: Wypadek w Krężel…