Zwycięska inauguracja rezerw KS-u. Hit kolejki dla kutnian

Dodane przez EKU24.net

Od bardzo ważnego zwycięstwa wiosenne zmagania rozpoczęli piłkarze rezerw KS Kutno. Podopieczni Jacka Walczaka, w hicie kolejki, pokonali w Witoni miejscową Witoniankę 2:1.

Było to bardzo dobre spotkanie, jak na A Klasę. Dużo walki, strzałów, kilka razy "obite" słupki ipoprzeczka. W pierwszej połowie byliśmy drużyną zdecydowanie dominującą na boisku, stwarzaliśmy sytuacje, brakowało tylko bramki. W drugiej nadal atakowaliśmy i w 52. minucie wyszliśmy na prowadzenie. Po bramce mecz się wyrównał. Gospodarze próbowali odrobić straty, a my skupiliśmy się na kontratakach. Jedna z takich akcji przyniosła nam drugą bramkę. Przy dwubramkowym prowadzeniu niepotrzebnie cofnęliśmy się do defensywy. Witonianka rzuciła się do odrabiania strat i zmniejszyła rozmiary porażki, zdobywając w 90. minucie honorowego gola - podsumował spotkanie Jacek Walczak, trener KS II Kutno.

Witonianka Witonia - KS II Kutno 1:2 (0:0)

Jujka Arkadiusz - Górczyński Krystian (2)

Witonianka: Brzeziński - Sobczak (Kurzyński), Jarczyński, Witak, Michałowski - Pacałowski J., Kuleczka T. (Jujka A.), Grochala (Kasiński K.), Kubiak - Tabaczyński, Szymczak T. (Pijewski)

KS: Błażejczyk (Czekalski) - Domański, Sobczak Igor, Zagajewski Norbert, Maryniak - Wójcik (Łochyński), Kapruziak (Sztygiel), Krzymieniewski (Ruszkowski), Motylewski (Wietrzyk), Górczyński (Sobota), Andrzejczak (Zielonka)

Rekordowa liczba drużyn wystąpi w KAHLPN…