Zwycięstwo rezerw KS-u w trzecim sparingu

Dodane przez EKU24.net

Piłkarze rezerw KS Kutno rozegrali kolejny mecz kontrolny przed rundą wiosenną w Klasie A. Podopieczni Jacka Walczaka pokonali AMII Nowosolna Łódź 2:1.

Od samego początku przewagę zyskali gospodarze, którzy co chwilę znajdowali się na połowie rywali. Kutnianie już po trzech minutach mogli prowadzić, ale po strzale z kilku metrów bramkarz instynktownie sparował piłkę na poprzeczkę.

Podopieczni Jacka Walczaka kontrolowali przebieg meczu, jednak nie potrafili wykończyć akcji w taki sposób, w jaki by chcieli. W tym czasie AMII oddało tylko jeden, niecelny strzał. Końcówka pierwszej połowy była już wyrównana. Gra toczyła się głównie w środku pola, a składnych akcji było jak na lekarstwo.

Po zmianie stron gra nadal była wyrównana. Obie drużyny w trakcie piętnastu minut stworzyły sobie po jednej dobrej okazji, jednak na posterunku byli bramkarze. W 65. minucie goście otwrzyli wynik. Po akcji lewą stroną piłka trafiła w pole karne, obrońcy z Kutna nie zdołali jej wybić i jeden z graczy AMII z siedmiu metrów wpakował piłkę do bramki.

W 75. minucie w polu karnym faulowany był Maryniak, a rzut karny na gola zamienił Piotr Domański. Chwilę później, piłka spadła pod nogi jednego z graczy testowanych, który z najbliższej odległości wpakował piłkę pod poprzeczkę. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie.