KS Kutno w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Podopieczni Dominika Tomczaka wygrali z GKS Ksawerów

Dodane przez EKU24.net

Rezerwy KS Kutno nie postawili się dziś drugiemu zespołowi Widzewa, wskutek czego nie udało się im awansować do kolejnej rundy Pucharu Polski. Powody do radości mają z kolei podopieczni Dominika Tomczaka, którzy cel ten spełnili.

Pierwszy garnitur KS w Woli Zaradzyńskiej mierzył się z grającym na co dzień w Klasie Okręgowej GKS Ksawerów. Górą okazali się być goście z Kutna, którzy pokonali gospodarzy 6:3.

Kutnianie na prowadzenie wyszli już w 12. minucie, kiedy to bramkarza GKS po podaniu od Kamila Bartosa, pokonał Igor Świątkiewicz. Gospodarze szybko doprowadzili do remisu, aczkolwiek przyjezdni dalej szli po swoje. W 19. minucie gola na 1:2 strzelił Krystian Górczyński, któremu asystował Tomasz Dąbrowski.

W drugiej połowie oglądaliśmy jeszcze cztery bramki KS. Najpierw w 50. minucie z rzutu karnego rezultat podwyższył Łukasz Dynel. Kilka minut później było już 4:2 dla Kutna. Wspomniany wcześniej Dynel podał piłkę do Mateusza Ostrowskiego, a ten umieścił ją w siatce.

W 78. minucie Eryk Padzik zdobył bramkę po strzale z rzutu wolnego. Wynik na 3:6 ustalił na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry Dynel. Kutnianie dzięki tej wygranej meldują się w kolejnej rundzie Pucharu Polski.

GKS Ksawerów - KS Kutno 3:6

?? - Świątkiewicz 12', Górczyński 19', Dynel 50' (k.), 80',  Ostrowski 54', Padzik 78'

Porażka rezerw KS na koniec rundy. Widze…

KS Kutno wygrywa w Opocznie i ma już 6 p…

KS Kutno: Weekendowe granie. Rezerwy u s…