Z piekła do nieba. KS ze zwycięstwem w Nieborowie

Dodane przez EKU24.net

Kolejne ligowe zwycięstwo odnieśli piłkarze KS Sand-Bus Kutno. Podopieczni Dominika Tomczaka pokonali w Nieborowie miejscowy Orzeł 4:2.

Spotkanie bardzo źle rozpoczęło się dla KS, który już w trzeciej minucie stracił gola. Gospodarze jeszcze przed przerwą podwyższyli prowadzenie, po tym jak wykorzystali rzut karny. Takim, sensacyjnym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa gry. Po zmianie stron kutnianie ruszyli do odrabiania strat. Udało się to dzięki golom Mateusza Ostrowskiego, Macieja Kowalczyka i dwóm - Łukasza Dynela.

Orzeł Nieborów - KS Sand-Bus Kutno 2:4

Placek Bartosz, Redzisz (k) - Ostrowski Mateusz, Kowalczyk Maciej, Dynel Łukasz (2)

KS: Sokołowicz – Wielgus, Kowalczyk, Sobczak, Adamczyk, Periżhok, Gałązka (Dąbrowski), Górczyński (Ostrowski), Kralkowski, Dynel, Świątkiewicz (Bartos)

Kutnowska Fundacja Pro Aperte z prestiżo…

Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i…