[ZDJĘCIA] Strażacy z Kutna najlepsi w województwie łódzkim

Dodane przez EKU24.net

W dniu 12 września 2019 r. na stadionie Powiatowego Centrum Sportu w Bełchatowie odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Strażaków PSP w Lekkoatletyce.

Mistrzostwa zostały przeprowadzone w następujących konkurencjach: bieg na 100 m, bieg na 1000 m, sztafeta 4 x 100 m, skok w dal, pchnięcie kulą. W zawodach udział wzięli strażacy reprezentujący komendy miejskie i powiatowe województwa łódzkiego.

Reprezentacja Komendy Powiatowej PSP w Kutnie wystąpiła w składzie: mł. ogn. Kamil Małyszek, st. sekc. Tomasz Kaźmierczak, ogn. Michał Dymowski, st. sekc. Sylwester Michalak, ogn. Andrzej Pasternak, mł. ogn. Tomasz Bednarek, st. sekc. Zbigniew Jędrachowicz, mł. asp. Adrian Bednarek, st. ogn. Marcin Głogowski, mł. ogn. Kamil Trybulski, mł. ogn. Michał Łucki, st. str. Damian Okupski. Kierownikiem reprezentacji był st. kpt. Mariusz Jagodziński.

W klasyfikacji ogólnej reprezentacja KP PSP w Kutnie zajęła I miejsce. Indywidualnie najlepsze miejsca zajęli nasi zawodnicy w konkurencjach: pchnięcie kulą, gdzie st. ogn. Głogowski Marcin zajął II miejsce z wynikiem 12,05 m oraz skok w dal, gdzie mł. asp. Adrian Bednarek zajął II miejsce z wynikiem 5,87 m.

Dyplomy i puchary wręczali Starosta Powiatu Bełchatowskiego Pani Dorota Pędziwiatr, bryg. Grzegorz Janowski Zastępca Łódzkiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Łodzi oraz gospodarz mistrzostw st. bryg. Wojciech Jeleń Komendant Powiatowy PSP w Bełchatowie.