[AKTUALIZACJA] Tragiczny wypadek w Kutnie. Nie żyją dwie kobiety, trzy kolejne osoby trafiły do szpitala

Dodane przez EKU24.net

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kutnie wyjaśniają okoliczności i przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło 2 lutego na obwodnicy Kutna. W wyniku zdarzenia zginęły dwie kobiety.


W niedzielę, 2 lutego około godz. 15.50 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na obwodnicy Kutna, drodze krajowej nr 60a.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem BMW 23 - letni mężczyzna, z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym prawidłowo pojazdem marki Volkswagen Passat - informują kutnowscy policjanci. - W wyniku odniesionych obrażeń na miejscu zmarły dwie kobiety – 21 letnia pasażerka BMW i 30-letnia pasażerka Volkswagena. Kierowcy oraz 4-letnie dziecko podróżujące Volkswagenem zostali zabrani z obrażeniami do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek na drodze oraz o ograniczone zaufanie do innych kierujących. Należy jeździć bezpiecznie, z prędkością dostosowaną do panujących warunków – natężenia ruchu, pogody, stanu nawierzchni. Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych – od decyzji, które podejmujemy.

Zobacz także

Wykorzystywał seksualnie swoją niepełnos…

Pan Sylwester potrzebuje pomocy. Rodzina…

W bazylii sprzedawanej w Netto wykryto b…

Wypadek w gminie Krzyżanów, auto wypadło…

Justyna Szafran wystąpi w Centrum Teatru…

Piosenka literacka w folkowych brzmienia…

Kutno ponownie eksploduje kolorami. Pozn…

Zaginął podopieczny Domu Pomocy Społeczn…

Akcja strażaków w Bedlnie. Zderzyły się …

Za nami I Mistrzostwa Krośniewic w Wycis…

"Piękna nasza Polska cała i niech t…

Gmina Kutno realizowała projekt podniesi…

Trwa cykl spotkań "Kutno z pasją…

UWAGA: Praca! Animex poszukuje pracownik…

Miniony rok obfitował w wiele istotnych …

Walentynki w Szkole Podstawowej we Wrocz…

Stypendysta z Szkoły Podstawowej we Wroc…

[ZDJĘCIA] Narkotyki i dopalacze zabijają…