AKTUALIZACJA: Wypadek na skrzyżowaniu Troczewskiego i Warszawskiego Przedmieścia. Sprawcą nietrzeźwy obcokrajowiec.

Dodane przez EKU24.net

​Wczoraj (3 grudnia), kilkadziesiąt minut po godzinie 21:00, na skrzyżowaniu ulic Troczewskiego i Warszawskiego Przedmieścia w Kutnie, doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba doznała lekkich obrażeń ciała.


Dokładnie o 21:25 do dyżurnego z KPP w Kutnie dotarła informacja o wypadku drogowym na skrzyżowaniu ulic Troczewskiego i Warszawskiego Przedmieścia, gdzie doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów osobowych marki: Opel i Hyundai.


W rozmowie z ELE24, przebieg zdarzenia wyjaśniła oficer prasowy z KPP w Kutnie, asp. szt. Edyta Machnik - "Kierowca Hyundaia, chcąc przejechać przez skrzyżowanie, nie zatrzymał się na STOP-ie i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy Opla, który dodatkowo w wyniku zderzenia, uderzył w słup energetyczny i go uszkodził."


Lekkich obrażeń ciała doznała pasażerka Opla. Na tą chwilę trwa ustalanie kto był kierowcą Hyundaia. Sprawę utrudnia fakt, że w samochodzie przebywało trzech obcokrajowców w stanie nietrzeźwości.


Zobacz także:


...

[PILNE] Wypadek na skrzyżowaniu Troczewskiego i Warszawskiego Przedmieścia. Na miejscu wszystkie służby - EKU24 - Wiadomości Kutno - Dołącz do największej kutnowskiej społeczności - EKU24 - Wiadomości Kutno

Około godziny 21:20, na skrzyżowaniu ulic Troczewskiego i Warszawskiego Przedmieścia w Kutnie, doszło do zderzenia dwóch samochodów - bordowego Opla Astry oraz granatowej Hondy.Jak na razie nie są znane szczegóły zdarzenia. Wiadomo jedynie, iż są oso

Zobacz także

Zapraszamy na Wigilię Miejską przed Ratu…

Kutnowski Szpital Samorządowy wśród najb…

37. rocznica wprowadzenia stanu wojenneg…

Dwa zwycięstwa Kadetów KKS Pro-Basket Ga…

Wypadek w Sójkach. BMW dachowało, "…

Aktualizacja: Pożar budynku i samochodu …

[PILNE] Płonie dom w Grabkowie. Pięć zas…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

Informacja o planowanej nowej inwestycji…

Młodziczki KKS Pro-Basket APP Intenso Ku…

Awaria magistrali ciepłowniczej! Jest ko…

[ZDJĘCIA] Rozpoznajesz tę osobę? Policja…

Okradł sklep i zaatakował ochroniarza, w…

WAŻNE: Kłęby dymu i duże zagrożenie. Wsz…

Zmiany kadrowe w kutnowskim klubie. Kogo…

[ZDJĘCIA] Żołnierze i strażacy z Kutna p…

Dołącz do kutnowskiego Sztabu WOŚP. W po…

Młodzicy KKS Pro-Basket Kutno rozegrali …