Bardzo wysokie zwycięstwo Młodziczek KKS Pro-Basket APP Intenso w Strykowie

Dodane przez Polfarmex Kutno

Ósme zwycięstwo w bieżących rozgrywkach zanotowały Młodziczki KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno, które w ostatniej kolejce udały się na wyjazdowe spotkanie do Strykowa. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem dziewcząt z Kutna 20:91.

Młodziczki prowadzone przez trenera Mariusza Łubińskiego w pierwszych trzech kwartach pozwoliły swoim rywalkom zdobyć jedynie 10 punktów w 30 minut gry. W ostatniej kwarcie padł remis po 10. Najskuteczniejszą zawodniczką w zespole była Alicja Sobczyk, która rzuciła 15 punktów. Aż 3 zawodniczki: Nadia Zawierucha, Maria Józefowicz oraz Martyna Królikowska rzuciły w meczu po 14 punktów.

Zespół z bilansem 8-1 zajmuje 2 miejsce w Lidze. Przed drużyną ważne spotkanie z Widzewem Łódź. Na to spotkanie zapraszamy w najbliższą niedzielę 13 stycznia o godzinie 11:00 do hali Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie.

TK Basket Stryków – KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 20:91 (6:29, 3:21, 1:31, 10:10)

Białoskórska Klaudia 7, Królikowska Martyna 14, Sobczyk Alicja 15, Zawierucha Nadia 14, Józefowicz Maria 14, Oliwia Łubińska 7, Amelia Góral 0, Marlena Borowiecka 8, Milena Starbała 0, Zuzanna Urban 8, Julia Rojewska 0, Nikola Tomasik 4.

Młodziczki Młodsze KKS Pro-Basket rozegr…

Urząd Skarbowy w Kutnie: Rozlicz się pop…

Tragiczne odkrycie przy Mickiewicza! Rat…

Z ostatniej chwili: W MOP Krzyżanów ulat…