Dobre granie w Kutnie. Inauguracyjna przegrana rezerw KS

Dodane przez EKU24.net

Na bardzo wysokim poziomie stał dzisiejszy mecz pierwszej kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej, w którym rezerwy KS Kutno podejmowały Orzeł Parzęczew. Górą z tego pojedynku wyszli podopieczni Roberta Czekalskiego, którzy zwyciężyli 3:1.


Cztery gole obejrzeli kibice licznie zgromadzeni na trybunach stadionu miejskiego w Kutnie, ale wszystkie wpadły dopiero w drugiej części meczu. Pierwsza odsłona spotkania stała jednak na bardzo wysokim poziomie, a gra prowadzona była w szybkim tempie. Mimo to, żadnej z drużyn nie udało się pokonać bramkarza rywali.


Po zmianie stron nadal mogliśmy oglądać dobre zawody, jednak w pierwszych minutach gry brakowało strzałów. Dopiero w 58. minucie rajdem po prawej stronie popisał się Grzeszkiewicz. Zawodnik Orła wpadł w pole karne i został wycięty przez Mateusza Łochyńskiego, a sędzia wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Kamil Łuczak, który posłał futbolówkę pod poprzeczkę bramki.


Gra toczyła się dalej, gospodarze próbowali odrobić straty, ale to przyjezdni podwyższyli prowadzenie. Szybki kontratak wyprowadzili podopieczni Roberta Czekalskiego. Prawą stroną popędził Jacek Błaszczyk, który zagrał do podążającego lewą flanką Tomasza Czajkowskiego. Popularny „Czaja" zwiódł rywala i oddał strzał, jednak na jego nieszczęście piłka trafiła słupek. Do odbitej futbolówki dopadł Błaszczyk i wślizgiem wpakował ją do bramki.

Ataki podopiecznych Jacka Walczaka nasilały się, jednak pewnie między słupkami interweniował Król. Gospodarze sposób na defensywę rywali znaleźli dopiero w 86. minucie, kiedy to po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do niepilnowanego Macieja Kowalczyka, a ten zdobył kontaktowe trafienie.


Radość KS trwała jednak tylko kilkadziesiąt sekund. Niespełna minutę później sam na sam z bramkarzem stanął Czajkowski i został sfaulowany przez tego, który chwilę wcześniej dał nadzieję kutnianom na korzystny wynik, czyli Macieja Kowalczyka. Arbiter po raz kolejny wskazał na jedenasty metr, a tym razem pewnym egzekutorem okazał się Łukasz Góralczyk.


Do końca spotkania wynik już się nie zmienił i Orzeł Parzęczew pokonał beniaminka rozgrywek 3:1.


KS II Kutno - Orzeł Parzęczew 1:3

Kowalczyk Maciej 69' - Łuczak Kamil 59' (k), Błaszczyk Jacek 70', Góralczyk Łukasz 87 (k)


KS (wyjściowy): Błażejczyk Mateusz - Andrzejczak Szymon, Borowiec Filip, Kowalczyk Maciej, Jakubowski Mariusz, Gałązka Radosław, Motylewski Mateusz, Górczyński Krystian, Kozanecki Damian, Kapruziak Bartosz, Maryniak Mateusz


Orzeł (wyjściowy): Król Artur - Błaszczyk Jacek, Łuczak Kamil, Czekalski Robert, Chałas Marcin, Góralczyk Kacper, Wdowiak Mariusz, Jóźwiak Bartłomiej, Grzeszkiewicz Norbert, Czajkowski Tomasz, Góralczyk Łukasz


Zobacz zdjęcia z meczu:

...

[ZDJĘCIA] Pierwszy mecz rezerw KS na zdjęciach - EKU24 - Wiadomości Kutno - Dołącz do największej kutnowskiej społeczności - EKU24 - Wiadomości Kutno

Na bardzo wysokim poziomie stał dzisiejszy mecz pierwszej kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej, w którym rezerwy KS Kutno podejmowały Orzeł Parzęczew. Górą z tego pojedynku wyszli podopieczni Roberta Czekalskiego, którzy zwyciężyli 3:1.KS II Kutno - Orze

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Obchody 80. rocznicy napaści s…

Pucharowe granie już dziś. Do Kutna przy…

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Pod patronatem EKU24: Showdown - nie tyl…

WAŻNE: Wypadek na autostradzie A1! Łoś w…

Jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej…

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno dziękowała za tego…

Wkrótce startują Kutnowskie Dni Seniora…

Z piekła do nieba. KS ze zwycięstwem w N…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Już jutro Dożynki w Gminie Kutno. Wójt J…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Bezpieczna droga do szkoły w Grabowie

Startują zapisy do Kutnowskiej Amatorski…

[ZDJĘCIA] Strażacy z Kutna najlepsi w wo…

Konferencja Pauliny Matysiak i Lewicy w …

Już jutro Minifestiwal Projektodawców Ku…