Gala disco polo na Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Strzelcach!

Na dożynkową mapę wracają Dożynki Powiatowo-Gminne. Dożynki, czyli Święto Plonów odbędą się 25 sierpnia w Strzelcach. Znamy już zespoły, które uświetnią to wydarzenie. Wszystkie z nich wykonują muzykę z pogranicza disco polo/dance. Są to: Fanatic, Focus, Junior oraz Andreas. Organizatorem tegorocznych Dożynek jest Starostwo Powiatowe w Kutnie oraz gmina Strzelce.


Blok koncertowy rozpocznie koncert zespołu Focus o godzinie 16.00. Godzina 17.20 – 18.20 to koncert zespołu Andreas. Zespół wykonuję muzykę dance/disco polo. Ich teledyski można znaleźć m.in. na youtube. Kolejny zespól to Junior wraz z formacją taneczną (Godzina 19.00 – 20.00). Zespół Junior jest jednym z czołowych zespołów nurtu muzyki disco polo i dance, który powstał w roku 1997 w Choroszczy koło Białegostoku z inicjatywy dwóch braci: Tomasza i Marcina Popławskich.


Gwiazdą wieczoru będzie legenda disco polo – Fanatic. Kto nie zna ich utworu „Czarownica" z refrenem „Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata. Żeby z Tobą zostać na calutkie lata." Początek koncertu zespołu Fanatic o 20.15.


Dożynki są imprezą bezpłatną i są przeznaczone dla każdego. To symboliczne podziękowanie za zbiory z pól. Obecnie trwa ustalanie szczegółowego harmonogramu całej imprezy. Wiadomo, że obok bloku koncertowego, nie zabraknie atrakcji dla dzieci, stoisk z zabawkami czy jedzeniem. Będzie też msza dożynkowa oraz dożynkowy korowód.

Zobacz także

Pożar domu w Gołębiewie Starym. W akcji …

Akcja gaśnicza przy ulicy Granicznej - t…

Już w niedzielę Festyn Świętojański w Or…

Wypadek w powiecie kutnowskim. Potrącony…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Małgorzaty Ko…

Przedstawiciele Miasta Róż zdominowali p…

"Miska wody dla Twojego pupila…

[ZDJĘCIA] Niezwykła podróż w czasie. Ucz…

Groźny wypadek na autostradzie A1. Zderz…

[WIDEO] Zamordował 10-letnią dziewczynkę…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[ZDJĘCIA] Walczyli o Puchar Prezesa Koła…

Krok od tragedii: bójka w Parku Traugutt…

Kutnowska Policja na "Dniach otwart…

[ZDJĘCIA] Igor Filipczak Wakacyjnym Mist…

Rezerwy KS Kutno awansowały do Klasy Okr…

Kutnowski Magazyn Informacyjny - Bilans …