Gala disco polo na Dożynkach Powiatowo-Gminnych w Strzelcach!

Na dożynkową mapę wracają Dożynki Powiatowo-Gminne. Dożynki, czyli Święto Plonów odbędą się 25 sierpnia w Strzelcach. Znamy już zespoły, które uświetnią to wydarzenie. Wszystkie z nich wykonują muzykę z pogranicza disco polo/dance. Są to: Fanatic, Focus, Junior oraz Andreas. Organizatorem tegorocznych Dożynek jest Starostwo Powiatowe w Kutnie oraz gmina Strzelce.


Blok koncertowy rozpocznie koncert zespołu Focus o godzinie 16.00. Godzina 17.20 – 18.20 to koncert zespołu Andreas. Zespół wykonuję muzykę dance/disco polo. Ich teledyski można znaleźć m.in. na youtube. Kolejny zespól to Junior wraz z formacją taneczną (Godzina 19.00 – 20.00). Zespół Junior jest jednym z czołowych zespołów nurtu muzyki disco polo i dance, który powstał w roku 1997 w Choroszczy koło Białegostoku z inicjatywy dwóch braci: Tomasza i Marcina Popławskich.


Gwiazdą wieczoru będzie legenda disco polo – Fanatic. Kto nie zna ich utworu „Czarownica" z refrenem „Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata. Żeby z Tobą zostać na calutkie lata." Początek koncertu zespołu Fanatic o 20.15.


Dożynki są imprezą bezpłatną i są przeznaczone dla każdego. To symboliczne podziękowanie za zbiory z pól. Obecnie trwa ustalanie szczegółowego harmonogramu całej imprezy. Wiadomo, że obok bloku koncertowego, nie zabraknie atrakcji dla dzieci, stoisk z zabawkami czy jedzeniem. Będzie też msza dożynkowa oraz dożynkowy korowód.

Zobacz także

Działoszyn zdobyty. Kolejna wygrana KS K…

Za nami Międzynarodowy mecz w Żychlinie…

Zaginął mieszkaniec gminy Kutno. Policja…

Prawo i Sprawiedliwość odkryło karty. Kt…

[ZDJĘCIA] Inauguracyjna wygrana KS Kutno…

Udana inauguracja KS-u. Pięć goli i okaz…

Tragiczny wypadek nad Bałtykiem. Utonął …

Jutro międzynarodowy mecz w Żychlinie. G…

99. rocznica Bitwy Warszawskiej i Święto…

Krzysztof Krajniewski nowym zawodnikiem …

Pożar samochodu na autostradzie A1! W ak…

Poważny wypadek na A1. Zderzyły się dwa …

Wracają ligowe emocje. KS Kutno zainaugu…

[ZDJĘCIA] Kilka minut dzieliło od traged…

[ZDJĘCIA] Groźny wypadek pod Kutnem, aut…

Animator Osiedlowy na 5! Startują zajęci…

Urząd Marszałkowski likwiduje białe plam…

Gmina Bedlno: Wójt zaprasza na uroczysto…