Jechał z dużą prędkością, potrącił młodego psa i odjechał. Zwierzaka czeka skomplikowana operacja. "Cztery Łapy" proszą o pomoc

Dodane przez EKU24.net

Do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem psa doszło dzisiaj (20 listopada) na drodze wojewódzkiej nr 702 w okolicach Młogoszyna (gm. Krzyżanów). Jak relacjonują żychlińskie „Cztery Łapy", biały bus jadący z dużą prędkością potrącił czworonoga i odjechał.


- Przed chwilą dostaliśmy zgłoszenie o psie powypadkowym potrąconym przez białego busa, który jechał z dużą prędkością. Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy psu - informują przedstawiciele „Czterech Łap" z Żychlina. - Dziewczyny z naszego zespołu dojechały na miejsce i przetransportowały psa do Przychodni Weterynaryjnej.


W wyniku wypadku pies doznał rany głowy, ma także uszkodzoną łapę. Gdy zostanie unormowany jego stan zdrowia, ma przejść operację.

- Pies umierał poprzez wychłodzenie organizmu. Teraz potrzebuje domu tymczasowego, w którym jego temperatura będzie miała szansę ustabilizować się. Błagamy o tymczas, oferujemy opiekę weterynaryjną oraz wyżywienie - dodają.


Niewykluczone, że na operację zwierzaka będzie potrzebna duża suma pieniędzy. Wszystkich, którzy mogą pomóc proszeni są o kontakt pod numerem telefonu: 694 812 878.


Aktualizacja: Udało się znaleźć dom tymczasowy. Pies dzisiejszą noc spędzi w cieple, otoczony miłością, ale to nie koniec walki o jego życie.


fot. facebook: Cztery Łapy Żychlin

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Róża Kutno wygrywa Ogólnopolsk…

[ZDJĘCIA] Uczniowie z gminy Kutno wykaza…

[ZDJĘCIA] Spotkanie Opłatkowe w Sołectwi…

[ZDJĘCIA] Kolejny projekt KBO otwarty. N…

[ZDJĘCIA] Za nami Wigilia w Gminie Bedln…

Zwycięstwo Kadetek w Skierniewicach!

[ZDJĘCIA] W Kutnie odbyły się obchody 38…

[AKTUALIZACJA] Wypadek na DK nr 60 w Kut…

Dwa zwycięstwa Żaczek KKS Pro-Basket Sir…

Groźny wypadek w Kutnie, są ranni. Duże …

OSP Komadzyn potrzebuje nowego sprzętu. …

[ZDJĘCIA] Harcerskie Spotkanie Wigilijne…

Strażacy z powiatu kutnowskiego wzięli u…

"Zwyczaje bożonarodzeniowe i noworo…

Piąte zwycięstwo Młodziczek KKS Pro-Bask…

Wycofują ze sklepów wino, bo zawierało s…

Kutnowska Fundacja Pro Aperte z prestiżo…

Członkowie Związku Emerytów, Rencistów i…