Jutro Ogólnopolski Wyścig Kolarski przejedzie ulicami powiatu kutnowskiego. Będą ogromne utrudnienia w ruchu

Dodane przez EKU24.net

II etap Wyścigu Solidarności i Olimpijczyków zaplanowano na 3 lipca w godzinach 14:25 – 18:30 na trasie 150 km. Peleton wyruszy ze Zgierza, przejedzie przez Ozorków, Łęczycę, Piątek i Żychlin. Zakończenie etapu odbędzie się w Kutnie na ul. 29-go Listopada.


Utrudnienia na terenie powiatu kutnowskiego:

Trasa przejazdu rozpoczyna się w Młogoszynie (gm. Krzyżanów) na drodze wojewódzkiej nr 702. Peleton ma nadjechać wspomnianą drogą o godz. 16:00 od strony miejscowości Górki Pęcławskie, a następnie uda się do Rustowa, gdzie kolarze skręcą w prawo w drogę powiatową nr 2160E i dojadą do skrzyżowania z drogą powiatową nr 2159E w Rustowie, na którym skręcą w lewo do Krzyżanowa. Następnie na skrzyżowaniu z drogą powiatową 2161E skręcą w prawo i udadzą się do miejscowości Bedlno drogą powiatową 2112E. Po przejechaniu skrzyżowania z DK nr 92 wjadą na DW-583, którą dojadą do Żychlina.

W Żychlinie na skrzyżowaniu z ul. Traugutta skręcą w lewo i pojadą w kierunku ul. 1-go Maja, gdzie w rejonie skrzyżowania z ul. Barlickiego znajduje się Premia Specjalna. W dalszej kolejności peleton pojedzie drogą powiatową nr 2123E do granic administracyjnych m. Kutno (Żychlin – Oporów – Golędzkie – Mnich – Komadzyn).


W Kutnie wyścig będzie kontynuowany do skrzyżowania ul. Oporowskiej z ul. Kościuszki. Dalej trasa wyścigu będzie przebiegać ul. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Chodkiewicza. Ulicą Chodkiewicza (Zamoyskiego) kolarze dojadą do skrzyżowania z ul. Skłodowskiej-Curie, skąd dojadą do skrzyżowania z ul. Czarnieckiego. W następnej kolejności trasa biegnie do skrzyżowania z ul. Wygoda, gdzie na skrzyżowaniu z ul. 29-go listopada uczestnicy skręcą do mety. Na wysokości przystanków autobusowych przy byłej siedzibie PZU S.A. rozpocznie się 6 okrążeń ulicami miasta Kutno: 29-go Listopada – Barlickiego – Kościuszki – Chodkiewicza – Zamoyskiego – Skłodowskiej – Curie – Czarnieckiego – Wygoda – 29-go Listopada (meta).


info: MOSiR Kutno

Zobacz także

Hattrick Dynela dał wygraną KS. Kutniani…

Uwaga! W znanych herbatnikach z Biedronk…

[ZDJĘCIA] Profilaktyka Twoją szansą! W K…

Trwają 2. Kutnowskie Spotkania Teatralne…

Konkurs Local Service: Wygraj bilety na …

Kutno straciło ponad 10 milionów złotych…

Oszuści w natarciu. Za cel obrali senior…

[ZDJĘCIA] W Szkole Podstawowej w Nowem o…

Kutno przyciąga inwestorów. Hillwood już…

Wystartowała sprzedaż biletów na "S…

Polfarmex Kutno zaprasza do zakupu bilet…

KS z awansem do kolejnej rundy Pucharu P…

Spotkanie z okazji Światowego Dnia Mycia…

[ZDJĘCIA] Uroczyste obchody Dnia Edukacj…

Osobówka i bus zderzyły się na Sklęczkow…

Wieczorna akcja strażaków w Wojciechowic…

Kraksa na Kościuszki. Zderzyły się dwa a…

Konsultacje społeczne - Program Współpra…