Kellogg's w Kutnie walczy o laur w konkursie "Bezpieczny Pracodawca"

Dodane przez EKU24.net

Kutnowska fabryka Kellogg`s w ubiegłym roku zajęła wysoką pozycję w konkursie „Pracodawca – Organizator bezpiecznej pracy". Sukces ten mógł zostać osiągnięty, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i systemom bezpieczeństwa, oraz wysokiemu poziomowi kultury bezpieczeństwa pracowników.


W tym roku Kellogg's w Kutnie ma szansę na osiągnięcie kolejnego, dobrego wyniku w prestiżowym konkursie organizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy.


- Nagrody dają oczywiście dużą satysfakcję, ale najważniejsze jest bezpieczeństwo pracowników. Tym bardziej cieszymy się, że w wewnętrznym badaniu Ankiety Zaangażowania pracownicy ocenili nasze i swoje bezpieczeństwo na wysokie [96,4%] - komentuje Marta Janeczko – Starszy Kierownik Bezpieczeństwa, Zrównoważonego Rozwoju i Inżynieringu Kellogg's w Kutnie.


Wysokie standardy są osiągane przez zastosowanie nowoczesnych systemów, precyzyjnych procedur i dzięki wysokiemu zaangażowaniu pracowników. W związku z rozwojem zakładu Kutnie, aktualnie jest prowadzona rekrutacja na stanowiska techniczne, inżynierskie, liderskie, a także operatorów produkcji.Firma szacuje, że liczba zatrudnionych osób do maja 2021 roku przekroczy 500 osób.


Firma Kellogg's to światowy lider w produkcji płatków śniadaniowych i słonych przekąsek, właściciel zakładu Pringles w Kutnie. W procesie produkcji zawsze stawia na najwyższe standardy w zakresie jakości produkowanej żywności, bezpieczeństwa produktu, a także bezpieczeństwa zatrudnionych pracowników.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno kulturą stoi. Trzy…

[ZDJĘCIA] Za nami 36. Dni Historii w Kas…

RSM Pionier - Ogłoszenie

Za nami pierwszy koncert "Wspólnie …

Nocne kontrole ciężarówek koło Kutna. Fa…

[ZDJĘCIA] Za nami VI Przegląd Artystyczn…

[ZDJĘCIA] Złote Gody w Gminie Bedlno

Porażka rezerw KS na koniec rundy. Widze…

KS Kutno wygrywa w Opocznie i ma już 6 p…

KS Kutno: Weekendowe granie. Rezerwy u s…

Pożar przy Jana Pawła II w Kutnie. Ogień…

Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Rekordowa liczba drużyn wystąpi w KAHLPN…

Chcą odbudować Krośniewicką Kolej Wąskot…

Kellogg's inwestuje 110 milionów euro w …

Kadeci KKS Pro-Basket MOSiR Kutno idą ja…

Wernisaż wystawy „Morze, człowiek, pejza…