"Kolorowy Świat" ruszył "Sprintem do Maratonu"

17 maja 2019 roku nasze przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskiej Akcji pt. "Sprintem do maratonu". Celem akcji jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.


Po przybyciu na Stadion Miejski zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia budynku MOSiR. Tam nasze dzieci zobaczyły jak wyglądają pomieszczenia, w których sportowcy mają swoje szatnie, siłownię, miejsce relaksu itp. Największe wrażenie zrobiła na nas sala konferencyjna z ogromem pucharów i medali.


Po części oprowadzenia nas po budynku zaczęło się najważniejsze - czyli nasze zmagania na bieżni. Niektórzy z nas po raz pierwszy widzieli stadion i niecodzienną nawierzchnię. Po rozgrzewce nastąpił gwizdek i wszyscy ruszyliśmy do przodu. Wszystkie dzieci z wielkim zapałem biegły przed siebie. Jak najdalej, jak najwięcej no i mamy to:


45 kilometrów i 600 metrów przebiegnięte przez 43 osoby!Wszyscy jesteśmy dumni, a dyplomy na koniec to nic w porównaniu jaką mieliśmy satysfakcję z naszego wyczynu :)Jeszcze raz dziękujemy MOSiR Kutno za udostępnienie nam płyty boiska oraz za zapoznanie nas ze strukturą budynku. Dziękujemy również za super upominki.  Mamy nadzieję, ze będziemy mieć jeszcze okazje brać udział w tego typu akcjach.

Zobacz także

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Małgorzaty Ko…

Przedstawiciele Miasta Róż zdominowali p…

"Miska wody dla Twojego pupila…

[ZDJĘCIA] Niezwykła podróż w czasie. Ucz…

Groźny wypadek na autostradzie A1. Zderz…

[WIDEO] Zamordował 10-letnią dziewczynkę…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[ZDJĘCIA] Walczyli o Puchar Prezesa Koła…

Krok od tragedii: bójka w Parku Traugutt…

Kutnowska Policja na "Dniach otwart…

[ZDJĘCIA] Igor Filipczak Wakacyjnym Mist…

Rezerwy KS Kutno awansowały do Klasy Okr…

Kutnowski Magazyn Informacyjny - Bilans …

Serwis informacyjny Telewizji Kutno - 14…

Wypadek pod Krośniewicami. Auto osobowe …

Plac Wolności: PRACE WSTRZYMANE. Jacek B…

System sterowania pomp uległ awarii. PWi…