Nagrody Prezydenta Miasta Kutna za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym

Dodane przez Urząd Miasta Kutno

Podczas wczorajszej Gali Sportu Prezydent Miasta Zbigniew Burzyński wraz z Przewodniczącym Rady Miasta Mariuszem Sikorą oraz Zastępcami Prezydenta Jackiem Boczkają oraz Zbigniewem Wdowiakiem wręczyli kutnowskim sportowcom nagrody i wyróżnienia za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym i osiągnięcia w działalności sportowej w minionym roku. Uroczystość uświetnił występ zespołu "Fair Play" ze Studia Tańca "Alibi".


Najlepsi zawodnicy i trenerzy zostali uhonorowani nagrodami w oparciu o zapisy Uchwały XV/163/11 Rady Miasta Kutno z dnia 20 grudnia 2011 roku


Lista nagrodzonych:

1. Nagroda finansowa w wysokości 1 000 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

Marcin Smakowski - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski.


2. Nagrody finansowe w wysokości po 500 zł, za osiągnięcie wysokiego wyniku sportowego we współzawodnictwie sportowym:

  • Przemysław Kubicki - Trener Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie z drużyną Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseballi Softball Kutno tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych;
  • Karolina Kociurska-Tomczak – Trenerka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie z drużyną Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno V miejsca w finałach Mistrzostw Polski.


3. Nagroda finansowa I stopnia w łącznej wysokości 6 000 zł:

Drużyna Seniorów Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski, w składzie:

  1. Bielecki Gracjan
  2. Cichowski Kacper
  3. Domżał Łukasz
  4. Gajdziński Dominik
  5. Grzanowski Mariusz
  6. Jóźwiak Radosław
  7. Kamiński Kacper
  8. Kasica Jakub
  9. Kopański Bartłomiej
  10. Maciejewski Bartosz
  11. Matecki Robert
  12. Miklas Cezary
  13. Nadolski Jakub
  14. Piotrowski Krzysztof
  15. Serafin Mateusz
  16. Światłowski Tobiasz
  17. Tuzikowski Damian
  18. Wojtczak Artur
  19. Wojtczak Jakub
  20. Wróblewski Maciej
  21. Zagawa Wojciech


4. Nagroda finansowa I stopnia w wysokości 2 000 zł:

Łukasz Wójcik – zawodnik Aeroklubu Włocławskiego za zajęcie indywidualnie III miejsca
w 43. Szybowcowych Mistrzostwach Polski w klasie otwartej


5. Nagroda finansowa II stopnia w łącznej kwocie 3 000 zł:

Drużyna U23 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Mistrza Polski w kategorii U23, w składzie:

  1. Cichowski Kacper
  2. Gajdziński Dominik
  3. Jóźwiak Radosław
  4. Kasica Jakub
  5. Kopański Bartłomiej
  6. Maciejewski Bartosz
  7. Miklas Cezary
  8. Niezgoda Tymon
  9. Stańdo Mikołaj
  10. Światłowski Tobiasz
  11. Wojtczak Jakub
  12. Zagawa Wojciech


6. Nagroda rzeczowa II stopnia o łącznej wartości 3 000 złotych:

  • Drużyna U15 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, w składzie:
  1. Swyszcz Piotr
  2. Kieruńczak Eryk
  3. Zielak Michał
  4. Nowicki Michał
  5. Frątczak Oskar
  6. Rzymkowski Bartosz
  7. Zagawa Wojciech
  8. Kałębasiak Szymon
  9. Głowienka Jan
  10. Otto Krzysztof
  11. Jagodziński Szymon
  • Drużyna U18 Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski w kategorii U18, w składzie:
  1. Zielak Michał
  2. Bielecki Konrad
  3. Nowicki Michał
  4. Frątczak Oskar
  5. Kotkowski Adrian
  6. Kopański Bartłomiej
  7. Niezgoda Tymon
  8. Stańdo Mikołaj
  9. Światłowski Tobiasz
  10. Zagawa Wojciech
  • Drużyna Juniorek Młodszych Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie tytułu Wicemistrza Polski Juniorek Młodszych, w składzie:
  1. Misiak Oliwia
  2. Florczak Karolina
  3. Kieszkowska Wiktoria
  4. Lewandowska Julia
  5. Woźniak Natalia
  6. Brulińska Samanta
  7. Bobrzak Natalia
  8. Goździk Maja
  9. Kasińska Amelia
  10. Stasiak Angelika
  11. Maciaszek Kinga
  • Drużyna Seniorek Miejskiego Klubu Sportowego „Stal" Baseball i Softball Kutno za zdobycie III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorek, w składzie:
  1. Śnieć Daria
  2. Flisowska Adrianna
  3. Kubiak Daria
  4. Lewandowska Beata
  5. Prątkowska Weronika
  6. Kaczor Patrycja
  7. Kusz Michalina
  8. Langer Natalia
  9. Smorawska Monika
  10. Szałkowska Karolina
  11. Smolczewska Natalia
  12. Migała Natalia
  13. Szczepaniak Weronika
  14. Maciaszek Kinga
  15. Florczak Karolina
  16. Kieszkowska Wiktoria
  • Drużyna Młodziczek U14 Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie V miejsca w finałach Mistrzostw Polski, w składzie:
  1. Dresler Julia
  2. Budner Milena
  3. Tomasik Nikola
  4. Kacperska Wiktoria
  5. Poniszewska Paulina
  6. Zalewska Weronika
  7. Andziak Justyna
  8. Józefowicz Maria
  9. Mackiel Aleksandra
  10. Krawczyk Paulina
  11. Kadziak Sandra
  12. Sieczka Edyta
  13. Sobczyk Alicja


7. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 500 złotych:

Wiktor Gryglak – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.


8. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 300 złotych:

  • Krystian Byczkowski – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kickboxingu.
  • Zuzanna Winiecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kickboxingu.
  • Klaudia Białoskórska - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
  • Maria Józefowicz - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.
  • Nikola Tomasik - zawodniczka Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno za zajęcie I miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z Koszykarską Kadrą Województwa Łódzkiego U15 w Bochni w 2019 roku.


9. Nagroda rzeczowa II stopnia o wartości 250 złotych:

Blanka Gens – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek" za zajęcie I miejsca
w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w konkurencji 25 metrów stylem dowolnym.


10. Wyróżnienia w postaci statuetki:

  • Artur Guber – zawodnik Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie I miejsca w Polish Fighter Cup w kategorii kadet starszy;
  • Nadia Czarnecka – zawodniczka Akademii Sportów Walki i Rekreacji „Alex" w Kutnie za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Kadetów w kategorii kadet młodszy;
  • Julia Myszkowska – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U16;
  • Julia Dresler – zawodniczka KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Młodzieżowej Reprezentacji Polski w kategorii U14;
  • Kacper Maciejewski – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika;
  • Jakub Wojtczak – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika;
  • Antoni Lewicki – zawodnik KKS Pro-Basket Kutno za reprezentowanie Miasta Kutno w Wojewódzkiej Kadrze Młodzika;
  • Agnieszka Bryszewska – zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" za zajęcie II miejsca w konkurencji skoku w dal w III Ogólnopolskich Halowych Mistrzostwach „Czwartków Lekkoatletycznych";
  • Cezary Szymański – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" za zajęcie VII miejsca w konkurencji 200 metrów ppł. w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego);
  • Filip Góreczny – zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka" za zajęcie IX miejsca w konkurencji pchnięcia kulą w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Kusocińskiego);
  • Julia Łysio – zawodniczka Międzyszkolnego Klubu Sportowego „TRÓJKA-ŁÓDŹ" za zajęcie XVIII miejsca w konkurencji 200 metrów stylem dowolnym w Letnich Mistrzostwach Polski 14-latków w pływaniu.


11. Wyróżnienia w postaci dyplomu za osiągnięte wyniki i reprezentowanie Kutna na ogólnopolskich i wojewódzkich zawodach:

  • zawodnicy i zawodniczki Akademii Sportów Walki i Rekreacji „ALEX" Kutno:
  1. Łukasz Siemiński
  2. Cezary Miklas
  3. Damian Tybińkowski
  4. Krystian Firaza
  5. Jakub Kasica
  6. Anna Justyńska
  7. Jakub Piotrowicz
  • zawodnicy i zawodniczki Uczniowskiego Klubu Sportowego „Delfinek":
  1. Amelia Sobiecka
  2. Adam Mazurek
  • zawodnicy i zawodniczki Koszykarskiego Klubu Sportowego Pro-Basket Kutno:
    • Milena Budner
    • Weronika Zalewska
    • Drużyna Kadetek U16:
  1. Justyna Kozarska
  2. Julia Myszkowska
  3. Aleksandra Żurawik
  4. Kinga Stasinowska
  5. Gabriela Nadolska
  6. Iga Woźniak
  7. Zuzanna Sikorska
  8. Natalia Pietrzak
  9. Julia Dresler
  10. Małgorzata Jabłońska
  11. Milena Budner
  12. Weronika Zalewska
  • Drużyna Juniorów Starszych U20:
  1. Mateusz Rosa
  2. Krzysztof Wojtczak
  3. Maciej Wiercioch
  4. Jakub Niedźwiadek
  5. Michał Popławski
  6. Artur Lewandowski
  7. Szymon Pawlak
  8. Mateusz Ćwirko -Godycki
  9. Jakub Mróz
  10. Bartłomiej Smakowski

Zobacz także

Kolejne karty odkryte. Wiemy, kto poprow…

[ZDJĘCIA] Budują i remontują w Kutnie. J…

Uderzył głową o twarde podłoże, policjan…

Atrakcja Festynu Saskiego - historyczny …

Startuje X Jubileuszowy Letni Festiwal M…

[ZDJĘCIA] Sołectwa z gmin: Bedlno, Oporó…

Siłownia plenerowa już wkrótce w Parku W…

Pożar w Imielinku. Na miejscu kilka zast…

Podróż Augusta III w 300. rocznicę ślubu…

[ZDJĘCIA] Druhowie z Krzyżanowa świętowa…

[ZDJĘCIA] GKS Bedlno: Drużyny młodzieżow…

Pożar domu jednorodzinnego w Kutnie. Kil…

Niebezpiecznie na autostradzie A1, bus r…

Znamy pary pierwszej rundy łódzkiego Puc…

[WAŻNE] Frankowicze wygrywają w sądach. …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Niezwykły mecz na …

Groźny wypadek w Łaniętach, BMW roztrzas…

Rowery Miejskie w Kutnie z fotelikami dl…