Nie wiesz, jak przetrwać minusowe temperatury? Odwiedź sklep Zioło Lek przy Sienkiewicza

Dodane przez EKU24.net

Zbliżająca się fala mrozów nie nastraja optymistycznie. Żeby przetrwać minusowe temperatury, które często odbijają się nie tylko na naszym zdrowiu, ale i na psychice, należy dobrze się do nich odpowiednio przygotować. Rozgrzewające herbaty, zestawy witamin czy preparaty na wzmocnienie - kiedy temperatura spadnie poniżej 20 stopni warto zaopatrzyć się w tego rodzaju suplementy, które z łatwością znajdziemy w sklepie Zioło Lek, znajdującym się przy ulicy Sienkiewicza w Kutnie.


Bogato zaopatrzony sklep, w którym znajdziemy rozgrzewające herbaty, zioła oraz zestawy witamin, to miejsce, które koniecznie musimy odwiedzić, by nie dać się przeziębieniu. Zwłaszcza teraz, gdy pogoda płata figle i temperatury skaczą jak szalone.


- Takie nagłe zmiany temperatur sprawiają, że organizm zwyczajnie wariuje i traci naturalną odporność. Dlatego ważne jest, by ją odpowiednio wzmocnić. Od lat stosuję zdrowe, ziołowe preparaty, wspomagam się również witaminą D oraz herbatami rozgrzewającymi, więc żadne mrozy i związane z tym przeziębienia nie są mi straszne - mówi jedna z klientek sklepu.


W ostatnich latach obserwujemy powrót do naturalnych metod leczenia chorób układu oddechowego, takich jak przeziębienie, kaszel czy zapalenie oskrzeli. Dzieje się tak dlatego, że te choroby coraz trudniej leczyć z użyciem leków syntetycznych. Ponadto wiele instytucji naukowych ostrzega przed stosowaniem leków przeciwprzeziębieniowych, przeciwkaszlowych i antybiotyków, zwłaszcza u dzieci.


Przyczyną preferowania naturalnych metod jest fakt, że mikroorganizmy stają się coraz mniej wrażliwe na antybiotyki. Nie są jednak w stanie uodpornić się na produkty naturalne. Wynika to z tego, iż preparaty ziołowe oraz te, oparte o produkty pszczele, mają bardzo bogaty skład. Dlatego warto korzystać z ofert sklepów zielarskich.


Jeżeli zależy Ci na zdrowiu Twoim i Twojej rodziny, już dziś odwiedź sklep ZIOŁA LEKI przy Sienkiewicza.

Zobacz także

Miłe złego początki. Rezerwy KS odpadły …

[ZDJĘCIA] Piękny jubileusz Państwa Siuda…

[ZDJĘCIA] Obchody 80. rocznicy napaści s…

Pucharowe granie już dziś. Do Kutna przy…

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Pod patronatem EKU24: Showdown - nie tyl…

WAŻNE: Wypadek na autostradzie A1! Łoś w…

Jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej…

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno dziękowała za tego…

Wkrótce startują Kutnowskie Dni Seniora…

Z piekła do nieba. KS ze zwycięstwem w N…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Już jutro Dożynki w Gminie Kutno. Wójt J…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Bezpieczna droga do szkoły w Grabowie

Startują zapisy do Kutnowskiej Amatorski…

[ZDJĘCIA] Strażacy z Kutna najlepsi w wo…