Powiatowe eliminacje Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa w Kutnie. Która szkoła okazała się najlepsza?

Dodane przez EKU24.net

30 października 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie odbyły się powiatowe eliminacje do wojewódzkiego konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie pn: „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Kutno Pan Zbigniew Burzyński.


30 października 2019 roku policjanci kutnowskiej komendy zorganizowali powiatowe eliminacje konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa". W rywalizacji wzięło udział 9 drużyn klas II szkół podstawowych z terenu powiatu kutnowskiego. Każda drużyna składająca się z chłopca i dziewczynki musiała wspólnie rozwiązać test wiedzy o bezpieczeństwie, następnie już indywidualnie każdy zawodnik pokonywał tor sprawności fizycznej. Regulamin przewidywał pokonanie toru przeszkód w określony sposób w jak najkrótszym czasie.


Kutnowskie eliminacje wygrała Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie. Zawodnicy będą reprezentować nasz powiat na gali finałowej. Eliminacje wojewódzkie Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa odbędą się 22 listopada 2019 roku w Łodzi. II miejsce w dzisiejszych eliminacjach zajęła Szkoła Podstawowa nr 1 w Krośniewicach, natomiast III miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie. Gratulujemy wygranym!


Komenda Powiatowa Policji w Kutnie serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tegorocznych powiatowych eliminacji Policyjnej Akademii Bezpieczeństwa, a w szczególności:

  • Prezydentowi Miasta Kutna Panu Zbigniewowi Burzyńskiemu za objęcie honorowym patronatem naszego przedsięwzięcia oraz ufundowanie głównych nagród.
  • Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie za pomoc w organizacji konkursu na terenie placówki.


info: KPP w Kutnie

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno kulturą stoi. Trzy…

[ZDJĘCIA] Za nami 36. Dni Historii w Kas…

RSM Pionier - Ogłoszenie

Za nami pierwszy koncert "Wspólnie …

Nocne kontrole ciężarówek koło Kutna. Fa…

[ZDJĘCIA] Za nami VI Przegląd Artystyczn…

[ZDJĘCIA] Złote Gody w Gminie Bedlno

Porażka rezerw KS na koniec rundy. Widze…

KS Kutno wygrywa w Opocznie i ma już 6 p…

KS Kutno: Weekendowe granie. Rezerwy u s…

Pożar przy Jana Pawła II w Kutnie. Ogień…

Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Rekordowa liczba drużyn wystąpi w KAHLPN…

Chcą odbudować Krośniewicką Kolej Wąskot…

Kellogg's inwestuje 110 milionów euro w …

Kadeci KKS Pro-Basket MOSiR Kutno idą ja…

Wernisaż wystawy „Morze, człowiek, pejza…