Skradzione auto ukryli w krzakach. Na widok policjantów zaczęli uciekać, wpadli po pościgu. Sprawcami... 15- i 16-latek!

Dodane przez EKU24.net

Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch nieletnich, podejrzanych o kradzież Volkswagena Golfa. Za swoje zachowanie dopowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Skradziony pojazd został odzyskany i wrócił do właściciela.


13 marca 2019 roku dyżurny kutnowskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Gołębiew Nowy, sprzed bloku, skradziono Volkswagena Golfa. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że pojazd był otwarty, a kluczyki były w stacyjce. Sprawą wykrycia sprawcy i odzyskania skradzionego pojazdu zajęli się kryminalni.


Już następnego dnia funkcjonariusze odzyskali samochód i zatrzymali podejrzanych o jego kradzież. Sprawcy ukradli Volkswagena Golfa i ukryli go w zaroślach w miejscowości Pawlikowice. Na drugi dzień postanowili zabrać swój łup. Tam jednak czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy postanowili uciec, niestety samochód ugrzązł w błocie. Nie poddając się podjęli ucieczkę pieszo. Zostali zatrzymani po krótkim pościgu.


Sprawcami okazali się młodzi mężczyźni w wieku 15 i 16 lat, mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Nieletni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Odzyskany pojazd wrócił już do prawowitego właściciela.


info: KPP w Kutnie

Zobacz także

Rodzinne atrakcje, koncerty, wystawy, mu…

Prezydent Kutna - Zbigniew Burzyński pop…

[WIDEO] Trzy pytania do... Mariusza Koza…

[ZDJĘCIA] Piknik z Kulturą w żychlińskim…

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Jutro rusza Piknik wśród Róż w Kutnie. S…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Urszuli Macio…

Skrzaty KKS Pro-Basket Kutno kończą rozg…

Nocna interwencja strażaków. Na krajowej…

Kolejne badania mammograficzne przed Sta…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Adamowicach, osobówk…

WAŻNE: Wypadek w Adamowicach, jedna osob…

Tysiące mieszkańców na pogrzebie Ilony R…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Danuty Blus

[ZDJĘCIA] Miejskie inwestycje drogowe w …

Uwaga na fałszywe wiadomości dotyczące „…