Skradzione auto ukryli w krzakach. Na widok policjantów zaczęli uciekać, wpadli po pościgu. Sprawcami... 15- i 16-latek!

Dodane przez EKU24.net

Kryminalni z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch nieletnich, podejrzanych o kradzież Volkswagena Golfa. Za swoje zachowanie dopowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Skradziony pojazd został odzyskany i wrócił do właściciela.


13 marca 2019 roku dyżurny kutnowskiej komendy został powiadomiony, że w miejscowości Gołębiew Nowy, sprzed bloku, skradziono Volkswagena Golfa. Z informacji uzyskanych przez funkcjonariuszy wynikało, że pojazd był otwarty, a kluczyki były w stacyjce. Sprawą wykrycia sprawcy i odzyskania skradzionego pojazdu zajęli się kryminalni.


Już następnego dnia funkcjonariusze odzyskali samochód i zatrzymali podejrzanych o jego kradzież. Sprawcy ukradli Volkswagena Golfa i ukryli go w zaroślach w miejscowości Pawlikowice. Na drugi dzień postanowili zabrać swój łup. Tam jednak czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy postanowili uciec, niestety samochód ugrzązł w błocie. Nie poddając się podjęli ucieczkę pieszo. Zostali zatrzymani po krótkim pościgu.


Sprawcami okazali się młodzi mężczyźni w wieku 15 i 16 lat, mieszkańcy powiatu kutnowskiego. Nieletni za swoje zachowanie odpowiedzą teraz przed sądem rodzinnym. Odzyskany pojazd wrócił już do prawowitego właściciela.


info: KPP w Kutnie

Zobacz także

Z OSTATNIEJ CHWILI: wypadek na A1. Trzy …

[ZDJĘCIA] Kutnowskie place zabaw doposaż…

[ZDJĘCIA] Rozstrzygnięto przetarg na prz…

Kolejny pożar wysypiska śmieci w Krzyżan…

Szok! Znaleziono rozczłonkowane zwłoki p…

Przełożona inauguracja rezerw KS Kutno. …

Zaatakowali interweniujących policjantów…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Adama Pietrus…

[ZDJĘCIA] Eliminacje powiatowe konkursu …

Młodziczki Młodsze kończą rozgrywki ligo…

AKTUALIZACJA: Zakleszczona noga w maszyn…

[ZDJĘCIA] Rusza odbudowa Pałacu Saskiego

Tragedia w Augustopolu. Podczas prac pol…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

[WIDEO] Trzy pytania do... Weroniki Lena…

Strzały przy osiedlu Braci Śniadeckich. …

Policjanci zaatakowani przez mężczyznę? …