Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy w Kutnie i okolicach

Dodane przez EKU24.net

Szlachetna Paczka poszukuje wyjątkowych ludzi – Wolontariuszy! Jeśli masz chwilę wolnego czasu, lubisz ludzi, jesienne wieczory wolisz spędzać w pozytywnie zakręconym towarzystwie, a pomaganie sprawia Ci prawdziwą przyjemność – dołącz do nas już dziś. Wolontariusz poszukiwany w Kutnie i okolicach!


- W Paczce chodzi o to, by dawać potrzebującym wędkę zamiast ryby i uczyć jak z niej efektywnie korzystać. Kompletujemy aktualnie zgraną drużynę, która również w tym roku zadba o rodziny, które z różnych powodów mają w życiu trudniej. Dołącz od nas! Zostań SuperW! Zmieniajmy na lepsze nasze otoczenie i zróbmy to WSPÓLNIE! - mówi Ewelina Świątczak, Koordynator ds. Promocji w woj. łódzkim.


Szlachetna Paczka – to fantastyczny projekt, który poza realnym wsparciem materialnym, daje rodzinie konkretne narzędzia, by mogła wydostać się z zaklętego kręgu, pokonać trudności i zacząć cieszyć się „normalnym" życiem. Wolontariuszowi daje szerokie spektrum możliwości - od poznania nowych przyjaciół, przez rozwinięcie umiejętności, pracę z wyjątkowymi ludźmi , ale i pomagania w mądry sposób, z przygotowanym pakietem narzędzi!

- Nauczymy Cię jak mądrze pomagać, bo my naprawdę #Lubimy Ludzi! Bądź jednym z nas! Na wysłanie zgłoszenia zostało zaledwie kilka dni! Zgłoszenia można dokonać na stronie www.superw.pl już tylko do 15 października br. - dodaje Ewelina Świątczak.

Zobacz także

Aparat AED dla OSP "Dąbrowszczak…

[AKTUALIZACJA] Nocny wypadek w Józefowie…

Wypadek w Józefowie, osobówka rozbiła si…

Już dzisiaj podniebne patrole policji. C…

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

Dominik Tomczak w rozmowie z EKU24: …

[AUDIO] Budka, Ambrozik, Kłopotek w spec…

Gmina Żychlin: Skatowali 63-letniego męż…

Znamy plan sparingowy KS Kutno. W środę …

[WIDEO] Serwis informacyjny Telewizji Ku…

Zwłoki w Woli Popowej. To zaginiony Jaro…

Przedszkolaki z "Be Happy" poz…

Młodzi wokaliści z MDK z pierwszą nagrod…

WAŻNE: Makabryczne odkrycie pod Żychline…

[ZDJĘCIA] Przemierzyli szlakiem kultury …

Groźne wypadki w powiecie kutnowskim. Ki…

"Wygrywa drużyna, a przegrywa trene…

Pomóż Jackowi Matysiakowi w walce z chor…