Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową? Restauracja "u Sylwestra" zaprasza do zapoznania się z ofertą

Dodane przez EKU24.net

Restauracje, karczmy, zajazdy - liczba lokali gastronomicznych jest coraz większa. I słusznie. Zapotrzebowanie na miejsca, w których można zorganizować imprezę okolicznościową jest bardzo duże. Nasza kutnowska okolica jest miejscem, które próbuje temu sprostać, lecz mimo wszystko liczba punktów, w których możemy zorganizować imprezę nie jest zbyt duża.


Jednym z lokali, który oferuje możliwość zorganizowania wydarzenia jest Restauracja "u Sylwestra". Właściciele prowadzą biznes od 27 lat, a od nieco ponad roku, w dobudowanej sali, organizują wszelkie imprezy okolicznościowe.


Miejsce jest dobrze zlokalizowane, przy drodze krajowej nr 91, zaledwie kilka kilometrów od granicy naszego powiatu w stronę Daszyny. Lokal nie jest zbyt duży, lecz bez problemu pomieści gości urodzin, imprezy firmowej, konsolacji, chrzcin, komunii a nawet niewielkiego wesela. O możliwościach restauracji i przygotowanej ofercie rozmawiamy z właścicielką, Panią Aleksandrą Chmielecką.


Lokali w okolicach wydaje się być sporo…

Owszem, jest kilka, lecz zapotrzebowanie zdecydowanie przekracza możliwości organizacyjne większości z nich. Rodzajów imprez okolicznościowych jest wiele - od urodzin, przez wesela po konsolacje. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych dotychczasowych klientów, zdecydowaliśmy o dobudowaniu sali do naszego dotychczasowego biznesu gastronomicznego. I to był strzał w dziesiątkę.


„u Sylwestra" istnieje już wiele lat

To prawda, na rynku jesteśmy obecni już od bardzo dawna, lecz część, w której organizujemy imprezy jest stosunkowo świeża. Wcześniej mieliśmy jedynie sklep, w którym zaopatrywali się mieszkańcy okolicznych miejscowości i małą część gastronomiczną.


Skąd pomysł na ofertę organizowania imprez okolicznościowych?

Pomysł na otwarcie sali, w której zaoferujemy dobre jedzenie i zabawę był naturalną konsekwencją zapotrzebowania i zapytań ze strony klientów, którzy nas znali od lat. Wszystko przez zauważalny trend.


Mieszkańcy naszego powiatu coraz częściej i coraz chętniej decydują się na zorganizowanie wydarzenia w lokalu. Jest to znaczna wygoda, która nie zawsze musi wiązać się ze znacznymi kosztami.


W wielu przypadkach, nie tylko cena decyduje o wyborze lokalu. Co uznajecie za swój duży atut?

Bez wątpienia naszą mocną stroną jest bardzo dobre jedzenie. Klienci coraz częściej traktują to na pierwszym miejscu. I my robimy wszystko, aby sprostać wymaganiom gości. Ma być smacznie, zupełnie jak w domu, zgodnie z oczekiwaniami. Zresztą klienci często sami nam mówią, że jedzenie było smaczne. I co najważniejsze - wracają z zamówieniami na kolejne imprezy. A to o czymś świadczy...


Jakiego rodzaju wydarzenia można zorganizować w Restauracji „u Sylwestra"?

Lista tak naprawdę jest długa. Mamy spore doświadczenie w organizowaniu chrzcin, urodzin, kolacji firmowych, komunii, konsolacji. Ale nie tylko. Klienci, którzy do nas wracają, zamawiają także wigilie dla pracowników, bale karnawałowe, sylwestrowe, Andrzejki a nawet niewielkie przyjęcia weselne - do 50 osób. Aby dowiedzieć się, jakie są nasze możliwości, najlepiej jest skontaktować się z nami.


W takim razie nie pozostaje nic innego, niż życzyć przebojowego roku, wypełnionego gośćmi po brzegi.

Nie dziękuję i wierzę, że będzie pomyślny zarówno dla nas, jak i naszych gości.


Jeśli chcesz zarezerwować lokal na imprezę okolicznościową lub spytać o wolny termin, dzwoń:

Restauracja „u Sylwestra"

Upale 15a,

306km trasy krajowej nr 91 w stronę Gdańska

tel. kontaktowe:

606 838 005

606 654 582


strona internetowa:

www.przylesieusylwestra.pl

Zobacz także

Zbliża się kolejna edycja Zawodów Strzel…

Już dzisiaj konsultacje społeczne dotycz…

Zbliża się Konkurs Kolęd i Pastorałek w …

[ZDJĘCIA] Mnóstwo rekordów życiowych i w…

Zbliża się Turniej Piłki Nożnej w Bedlni…

WAŻNE: Tragiczny początek dnia w powieci…

Zbliżają się Mistrzostwa Krośniewic w wy…

[ZDJĘCIA] Mega Ferie w Szkole Podstawowe…

Ciężarówka i bus zderzyły się na Sklęczk…

Nocna akcja strażaków w Bedlnie. Pożar b…

Kolejna edycja "Ty też masz szansę…

[ZDJĘCIA] Jeździli po wsiach, napadali n…

Jutro na Placu Piłsudskiego w Kutnie pie…

Cenne odkrycie w dawnym ratuszu miejskim

[ZDJĘCIA] Za nami Ferie w GOK Bedlno

Potrącenie na ul. Chrobrego w Kutnie. 15…

Przed zakupem lepiej sprawdzić telewizor…

[WIDEO + ZDJĘCIA] Straż Graniczna zlikwi…