Wybory samorządowe 2018: Kto startuje do rad gmin w powiecie kutnowskim?

Dodane przez EKU24.net
Sprawdź listę kandydatów do rad poszczególnych gmin z terenu powiatu kutnowskiego. 
Gmina Dąbrowice

Okręg nr 1
KWW Małgorzaty Stokfisz - Eweilna Katarzyna Piwińska

Okręg nr 2
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Natalia Turkowska


Okręg nr 3
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Władysława Elżbieta Dominowska
KWW Małgorzaty Stokfisz - Marlena Grabska
KWW „Razem Dla Swojej Gminy" - Bogdan Szadkowski


Okręg nr 4
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Artur Sowiński
KWW Małgorzaty Stokfisz - Roman Rafał Chęciński


Okręg nr 5
KWW Małgorzaty Stokfisz - Marek Wiesław Kacprzak


Okręg nr 6
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Radosław Tomasz Kłopotowski
KWW Małgorzaty Stokfisz - Wojciech Kwiatkowski


Okręg nr 7
KWW Małgorzaty Stokfisz - Anna Maria Dopieralska


Okręg nr 8
KWW Małgorzaty Stokfisz - Ilona Chorzalska
KWW „Razem Dla Swojej Gminy" - Janusz Wiesław Grabowski


Okręg nr 9
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Alina Szczepaniak
KWW Małgorzaty Stokfisz - Ewa Okupska


Okręg nr 10
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Dorota Stanisława Szadkowska
KWW Małgorzaty Stokfisz - Henryka Lucyna Rosiak


Okręg nr 11
KWW Małgorzaty Stokfisz - Jadwiga Dominowska
KWW „Razem Dla Swojej Gminy" - Anna Mujta


Okręg nr 12
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Małgorzata Janecka-Burdyka
KWW Małgorzaty Stokfisz - Jarosław Robert Wujkowski


Okręg nr 13
KWW Polskie Stronnictwo Ludowe - Barbara Jabłońska
KWW Małgorzaty Stokfisz - Piotr Przemysław Winiecki


Okręg nr 14
KWW Pacholczyk Rafała - Rafał Pacholczyk
KWW „Razem Dla Swojej Gminy" - Ewa Cywka


Okręg nr 15
KWW Małgorzaty Stokfisz - Krystian Andrzej Sieradzan
KWW „Razem Dla Swojej Gminy" - Eugeniusz Kacprowicz

Gmina Nowe Ostrowy

Okręg nr 1
KWW Zdzisława Kostrzewy - Maria Halina Mikołajczyk
KWW Wspólnota-Wspólnot - Tomasz Edward Tworus


Okręg nr 2
KWW Zdzisława Kostrzewy - Jacek Olesiński


Okręg nr 3
KWW Zdzisława Kostrzewy - Tadeusz Dominowski
KWW Wspólnota-Wspólnot - Ryszard Kupidura


Okręg nr 4
KWW Zdzisława Kostrzewy - Mirosław Dębicki
KWW Nasze Wspólna Gmina Nowe Ostrowy - Beata Ilona Kawczyńska
KWW Wspólnota-Wspólnot - Marcin Tadeusz Wojciechowski


Okręg nr 5
KWW Zdzisława Kostrzewy - Grzegorz Marian Felner
KWW Wspólnota-Wspólnot - Wojciech Jan Szubka


Okręg nr 6
KWW Zdzisława Kostrzewy - Renata Matczak
KWW Wspólnota-Wspólnot - Krystyna Kulińska


Okręg nr 7
KWW Zdzisława Kostrzewy - Jacek Olesiński
KWW Wspólnota-Wspólnot - Maria Kostrzewska


Okręg nr 8
KWW Zdzisława Kostrzewy - Dorota Głowacka
KWW „Przyszłość Uczciwej Gminy" - Jerzy Zwierzchowski
KWW Nowe Ostrowy Wiesława Brody - Wiesław Broda


Okręg nr 9
KWW Zdzisława Kostrzewy - Agnieszka Czerniawska
KWW Nasza Wspólna Gmina Nowe Ostrowy - Marcin Artur Piasecki
KWW Nowe Ostrowy Wiesława Brody - Krystyna Teresa Frątczak


Okręg nr 10
KWW Zdzisława Kostrzewy - Danuta Jadwiga Dubielak
KWW Wspólnota-Wspólnot - Mariusz Robert Lewandowski


Okręg nr 11
KWW Zdzisława Kostrzewy - Marianna Woźniak
KWW Wspólnota-Wspólnot - Natalia Anna Zdanowska
KWW Nowe Ostrowy Wiesława Brody - Bożena Radke


Okręg nr 12
KWW Zdzisława Kostrzewy - Bogdan Maciej Rybnik
KWW Nasza Wspólna Gmina Nowe Ostrowy - Arkadiusz Bolesław Kaczmarek


Okręg nr 13
KWW Zdzisława Kostrzewy - Elżbieta Maria Jadczak
KWW „Przyszłość Uczciwej Gminy" - Jan Wojtczak
KWW Wspólnota-Wspólnot - Halina Marianna Jatczak


Okręg nr 14
KWW Zdzisława Kostrzewy - Elżbieta Szadziewska
KWW Wspólnota-Wspólnot - Wiesław Stokwisz


Okręg nr 15
KWW Zdzisława Kostrzewy - Artur Olesiński
KWW Wspólnota Wspólnot - Ewa Marianna Czarnecka

Gmina Łanięta

Okręg nr 1
KW Prawo i Sprawiedliwość - Artur Rędzikowski
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Jerzy Woźniak


Okręg nr 2
KW Prawo i Sprawiedliwość - Tomasz Szczęsny
KWW Kukiz'15 - Michał Lewandowski
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Leszek Jacek Marszał


Okręg nr 3
KW Prawo i Sprawiedliwość - Andrzej Grochowski
KWW Kukiz'15 - Katarzyna Warmińska
KWW „Strażak Gminy Łąnięta" - Paweł Małas
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Ewelina Duklas


Okręg nr 4
KW Prawo i Sprawiedliwość - Longina Katarzyna Staniszewska
KWW Strażak Gminy Łanięta - Wiesław Woźniak


Okręg nr 5
KW Prawo i Sprawiedliwość - Zdzisław Michalski
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Marian Zygmunt Szałkowski
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Toman Świerczyński


Okręg nr 6
KWW Kukiz'15 - Martyna Anita Lewandowska
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Ryszard Bilicki
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Patrycja Karolina Rudnicka


Okręg nr 7
KW Prawo i Sprawiedliwość - Grażyna Pietrusińska
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Krzysztof Jurkowski
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Radosław Kazimierz Pawlak


Okręg nr 8
KW Prawo i Sprawiedliwość - Paweł Janusz Czerwiński
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Mirosław Zbigniew Oleradzki


Okręg nr 9
KW Prawo i Sprawiedliwość - Małgorzata Szczęsna
KWW „Strażak Gminy Łanięta - Przemysław Trafalski


Okręg nr 10
KWW Kukiz'15 - Grażyna Mariola Dyoniziak
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Anna Elżbieta Matusiak


Okręg nr 11
KWW Kukiz'15 - Zbigniew Stanisław Gątarek
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Elżbieta Danuta Gospodarowicz
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Marek Pasikowski


Okręg nr 12
KW Prawo i Sprawiedliwość - Beata Marta Maćczak
KWW Kukiz'15 - Małgorzata Krystyna Tworus
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Maciej Andrzej Kawczyński
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Dorota Stańdo


Okręg nr 13
KW Prawo i Sprawiedliwość - Iwona Kujawowicz-Gołębiowska
KWW Kukiz'15 - Bożena Katarzyna Ziółkowska
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Krzysztof Sadło


Okręg nr 14
KW Prawo i Sprawiedliwość - Wojciech Wojtalik
KWW Kukiz'15 - Aneta Kowalska
KWW „Strażak Gminy Łanięta" - Marzena Wojtalik
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Mateusz Anglard


Okręg nr 15
KW Prawo i Sprawiedliwość - Dominik Kruszyński
KWW Kukiz'15 - Krzysztof Staniszewsk

Gmina Krośniewice

Okręg nr 1
KWW Julianny Barbary Herman - Marek Andrzej Smolczewski
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Marcin Sztygiel


Okręg nr 2
KWW Nasze Miasto Krośniewice - Czesław Błaszczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość - Katarzyna Erdman
KWW Julianny Barbary Herman - Teresa Dąbrowicz
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Waldemar Józef Kokocki


Okręg nr 3
KWW Nasze Miasto Krośniewice - Andrzej Tomasz Bonawenturczak
KWW Julianny Barbary Herman - Henryk Tomasz Ociepa
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Łukasz Marciniak


Okręg nr 4
KWW Nasze Miasto Krośniewice - Renata Jadwiga Zemło
KW Prawo i Sprawiedliwość - Grażyna Elżbieta Król
KWW Julianny Barbary Herman - Magdalena Patrycja Suska


Okręg nr 5
KWW Julianny Barbary Herman - Andrzej Stanisław Konwerski


Okręg nr 6
KWW Nasze Miasto Krośniewice - Dawid Zygmunt Wolski
KKW SLD Lewica Razem - Jakub Maciej Ratajski
KWW Julianny Barbary Herman - Jadwiga Piotrowska


Okręg nr 7
KW Prawo i Sprawiedliwość - Mariola Kazimiera Łukomska
KWW Julianny Barbary Herman - Jan Krzysztof Kacprowicz


Okręg nr 8
KWW Julianny Barbary Herman - Anna Justyna Chmielecka


Okręg nr 9
KWW Julianny Barbary Herman - Beata Grażyna Czerwińska
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Adam Józef Cichacz


Okręg nr 10
KW Prawo i Sprawiedliwość - Henryk Czesław Szymczak
KWW Julianny Barbary Herman - Sławomir Kępisty


Okręg nr 11
KW Prawo i Sprawiedliwość - Jan Michał Pichalak
KWW Julianny Barbary Herman - Marek Jerzy Krysiak


Okręg nr 12
KWW Julianny Barbary Herman - Wojciech Koczaski


Okręg nr 13
KW Prawo i Sprawiedliwość - Ewa Kazimiera Stolarczyk
KWW Julianny Barbary Herman - Sławomir Michalak


Okręg nr 14
KW Prawo i Sprawiedliwość - Krzysztof Trzeciak
KWW Julianny Barbary Herman - Gracjan Adam Wiśniewski


Okręg nr 15
KWW Nasze Miasto Krośniewice - Krzysztof Paweł Kacprowicz
KW Prawo i Sprawiedliwość - Jarosław Maćczak
KWW Julianny Barbary Herman - Adam Nowicki

Gmina Strzelce

Okręg nr 1
KWW Tomasza Grabowskiego - Arkadiusz Kamiński
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Jan Koronowski


Okręg nr 2
KWW Tomasza Grabowskiego - Witold Morawski
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Franciszek Wójcik


Okręg nr 3
KWW Tomasza Grabowskiego - Dariusz Piotr Marczak
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Karolina Kopczyńska


Okręg nr 4
KWW Tomasza Grabowskiego - Michał Wojciech Kowalczyk
KWW nasza Gmina-Strzelce - Jan Grzegorz Peda


Okręg nr 5
KWW Tomasza Grabowskiego - Radosław Oleczek
KWW Nasza Gmina Strzelce - Katarzyna Szablewska


Okręg nr 6
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Jadwiga Lewandowska
KWW Tomasza Grabowskiego - Piotr Józef Węglarek
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Andrzej Marian Nowak


Okręg nr 7
KWW Tomasza Grabowskiego - Tomasz Śliwicki
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Jan Kazimierz Pietrkiewicz


Okręg nr 8
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Agata Wyganowska
KWW Tomasza Grabowskiego - Dawid Rutkowski
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Tadeusz Sobczyk


Okręg nr 9
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Andrzej Mirosław Fabisiak
KWW Tomasza Grabowskiego - Łukasz Kujawa
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Edward Henryk Dziankowski


Okręg nr 10
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Teresa Sobczyk
KWW Tomasza Grabowskiego - Paweł Jan Murawski
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Wiktor Mierzwiński


Okręg nr 11
KWW Tomasza Grabowskiego - Barbara Ziółkowska
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Józef Maciej Dąbrowski


Okręg nr 12
KWW Tomasza Grabowskiego - Michał Edmund Purchalak
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Stanisław Sławomir Kruglak


Okręg nr 13
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Łukasz Ciesielski


Okręg nr 14
KWW Tomasza Grabowskiego - Andrzej Lewandowski
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Teofil Stasiak


Okręg nr 15
KWW Tomasza Grabowskiego - Aleksander Michał Mirecki
KWW Nasza Gmina-Strzelce - Maciej Włodzimierz Andrzejewski

Gmina Kutno

Okręg nr 1
KWW Justyny Jasińskiej - Jarosław Jerzy Przybysz
KWW Strażacy Gminy Kutno - Waldemar Włodarczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość - Tomasz Piotr Rzymkowski


Okręg nr 2
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Sylwester Sawicki
KWW Justyny Jasińskiej - Tomasz Witold Krawczyk


Okręg nr 3
KWW Justyny Jasińskiej - Wioletta Dolat
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Wiesława Elżbieta Kowalska
KWW Anny Czerwińskiej - Anna Marzena Czerwińska


Okręg nr 4
KWW Justyny Jasińskiej - Dominika Ciemieniewska
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Michał Jan Kukuła
KWW Strażacy Gminy Kutno - Rafał Olszewski
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Halina Szczesiak


Okręg nr 5
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Monika Salamon
KWW Justyny Jasińskiej - Joanna Kajszczarek
KWW Strażacy Gminy Kutno - Ireneusz Piotr Fajkowski


Okręg nr 6
KWW Justyny Jasińskiej - Barbara Czarnecka
KWW Strażacy Gminy Kutno - Jerzy Marian Kostrzewa


Okręg nr 7
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Iwona Chojnacka
KWW Justyny Jasińskiej - Mieczysław Ryszard Zieliński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Anna Stanisława Strynkiewicz


Okręg nr 8
KWW Justyny Jasińskiej - Wiesław Zygmunt Kobus
KW Prawo i Sprawiedliwość - Michał Przemysław Kacprzak


Okręg nr 9
KWW Justyny Jasińskiej - Jadwiga Maria Wasiak
KWW Strażacy Gminy Kutno - Wojciech Podlasin
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Zbigniew Gąsiorowski


Okręg nr 10
KWW Justyny Jasińskiej - Jolanta Słomińska
KWW Strażacy Gminy Kutno - Andrzej Siuda


Okręg nr 11
KWW Justyny Jasińskiej - Sylwester Wójkowski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Barbara Małgorzata Wujkowska


Okręg nr 12
KWW Justyny Jasińskiej - Barbara Tomczak
KWW Strażacy Gminy Kutno - Paweł Stanisław Augustynowicz
KW Prawo i Sprawiedliwość - Jarosław Wujkowski


Okręg nr 13
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Dariusz Mroczek
KWW Justyny Jasińskiej - Włodzimierz Sylwester Rosiak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Agnieszka Cieślak


Okręg nr 14
KWW Justyny Jasińskiej - Agnieszka Bogumiła Wojtczak
KWW Strażacy Gminy Kutno - Aneta Równa
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Maciej Rzeźnicki
KW Prawo i Sprawiedliwość - Antoni Konrad Jóźwiak


Okręg nr 15
KWW Justyny Jasińskiej - Agnieszka Maryla Kopeć
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Jan Stanisław Starbała
KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Edyta Lewandowska

Gmina Oporów

Okręg nr 1
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Marcin Kraśkiewicz
KW Prawo i Sprawiedliwość - Roman Redzej
KWW Czas Na Zmiany - Arkadiusz Piotr Staliński


Okręg nr 2
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Adrian Stępień
KW Prawo i Sprawiedliwość - Mariusz Tarczyński

KWW Czas Nas Zmiany - Grzegorz Karczewski


Okręg nr 3
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Bogumiła Janina Laska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Arkadiusz Olejniczak


Okręg nr 4
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Ewa Anna Pruszowska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Mariusz Tomaszewski


Okręg nr 5
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Mirosław Bisiorek
KW Prawo i Sprawiedliwość - Mateusz Kamiński
KWW Czas Na Zmiany - Agnieszka Ratajczyk


Okręg nr 6
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Grzegorz Kowalski
KWW Razem Dla Oporowa - Józef Jacek Traczyk


Okręg nr 7
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Agnieszka Matusiak-Wiwała
KKW SLS Lewica Razem - Krzysztof Markus
KW Prawo i Sprawiedliwość - Waldemar Marek Wojciechowski


Okręg nr 8
KWW Nasz Dom - Anita Workowska
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Katarzyna Klaudia Walburg
KW Prawo i Sprawiedliwość - Miłosz Wojciech Tarka

KWW Czas na Zmiany - Marianna Teresa Oszczyk


Okręg nr 9
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Andrzej Szczepaniak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Milena Przytulska
KWW Razem Dla Oporowa - Anna Wanda Wilanowska
KWW Czas Na Zmiany - Andrzej Piotr Fudała


Okręg nr 10
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Malwina Radzka-Kapruziak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Robert Jakubowski
KWW Razem Dla Oporowa - Michał Kawczyński


Okręg nr 11
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Daniel Wiśniewski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Krzysztof Robert Świerczyński
KWW Czas Na Zmiany - Anna Kubiak


Okręg nr 12
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Julian Maciejewski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Joanna Gajda
KWW Czas Na Zmiany - Bożena Beata Adamkiewicz


Okręg nr 13
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Michał Andrzej Maruszewski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Andrzej Trybulski
KWW Czas Na Zmiany - Daniel Stefan Szwejda


Okręg nr 14
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Włodzimierz Kiełbasa
KWW Ewy Wasilewskiej - Ewa Halina Wasilewska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Marcin Tomasz Kożuchowski
KWW Czas Na Zmiany - Jerzy Bogusław Zajdel


Okręg nr 15
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Paweł Szafran
KW Prawo i Sprawiedliwość - Bożena Agata Frydrysiak
KWW Czas Na Zmiany - Paweł Stasiak

Gmina Krzyżanów

Okręg nr 1
KWW Tomasza Jakubowskiego - Zygmunt Stefan Jasiński
KWW „Nasza Gmina Krzyżanów" - Michał Jujka
KW Prawo i Sprawiedliwość - Maciej Antoni Miniszewski


Okręg nr 2
KWW Tomasza Jakubowskiego - Janusz Jaworski
KWW „Nasza Gmina Krzyżanów" - Andrzej Krzysztof Włodarczyk


Okręg nr 3
KWW Tomasza Jakubowskiego - Maria Franciszka Kołach


Okręg nr 4
KWW Tomasza Jakubowskiego - Wioletta Anna Szwajewska


Okręg nr 5
KWW Tomasza Jakubowskiego - Tomasz Żydowo


Okręg nr 6
KWW Tomasza Jakubowskiego - Mirosław Kubiak
KWW Moniki - Monika Sobolewska


Okręg nr 7
KWW Tomasza Jakubowskiego - Wiesława Kotarska


Okręg nr 8
KWW Tomasza Jakubowskiego - Mirosław Ziębiński


Okręg nr 9
KWW Tomasza Jakubowskiego - Ryszard Siuda
KWW „Nasza Gmina Krzyżanów" - Ryszard Majchrzak


Okręg nr 10
KWW Tomasza Jakubowskiego - Sławomir Piotr Stawowski


Okręg nr 11
KWW Tomasza Jakubowskiego - Michał Szczepański
KWW „Nasza Gmina Krzyżanów" - Dariusz Galant


Okręg nr 12
KWW Tomasza Jakubowskiego - Wiesław Czekaj


Okręg nr 13
KWW Tomasza Jakubowskiego - Włodzimierz Cholewa


Okręg nr 14
KWW Tomasza Jakubowskiego - Tadeusz Ryszard Liwiński


Okręg nr 15
KWW Tomasza Jakubowskiego - Paweł Stangreciak
KWW „Nasza Gmina Krzyżanów" - Jarosław Bronisław Byczkowski

Gmina Żychlin

Okręg nr 1
KWW Nowe Oblicze Gminy - Stanisław Szymański
KKW SLD Lewica Razem - Ryszard Marciniak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Halina Woźniak
KWW Łączyć Nie Dzielić - Witold Wiesław Włodarczyk


Okręg nr 2
KWW Nowe Oblicze Gminy - Teresa Kubicka
KKW SLD Lewica Razem - Aurelia Halina Przyłoga
KW Prawo i Sprawiedliwość - Zbigniew Wypych
KWW Łączyć Nie Dzielić - Paweł Jan Wachowiak


Okręg nr 3
KWW Nowe Oblicze Gminy - Mieczysław Studziński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Emilia Elwira Zomerfeld
KWW Łączyć Nie Dzielić - Justyna Rapsiewicz
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Magdalena Studzińska


Okręg nr 4
KWW Nowe Oblicze Gminy - Michał Janusz Kowalik
KW Prawo i Sprawiedliwość - Dominik Doroba
KWW Łączyć Nie Dzielić - Dagmara Łojek
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Kazimierz Roman Włodarczyk


Okręg nr 5
KWW Nowe Oblicze Gminy - Robert Arkadiusz Witeczek
KKW SLD Lewica Razem - Magdalena Kukla
KW Prawo i Sprawiedliwość - Agnieszka Szałamacha
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Janusz Piotr Kowalski


Okręg nr 6
KWW Nowe Oblicze Gminy - Anna Maria Wrzesińska
KKW SLD Lewica Razem - Magdalena Jaros
KW Prawo i Sprawiedliwość - Krzysztof Wojtalewicz
KWW Łączyć Nie Dzielić - Matylda Iwona Jakubowska-Czaja


Okręg nr 7
KWW Nowe Oblicze Gminy - Kamila Nadia Kuciapska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Krzysztof Andrzej Matysiak
KWW Łączyć Nie Dzielić - Sylwia Sobierańska
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Robert Adam Petera


Okręg nr 8
KWW Nowe Oblicze Gminy - Agnieszka Sidwa
KKW SLD Lewica Razem - Roman Ostasz
KWW Prawo i Sprawiedliwość - Magdalena Kroczyńska
KWW Łączyć Nie Dzielić - Tomasz Pirowski


Okręg nr 9
KWW Nowe Oblicze Gminy - Elżbieta Wanda Sikora
KKW SLD Lewica Razem - Andrzej Pawłowski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Wanda Grażyna Czerbniak
KWW Łączyć Nie Dzielić - Grażyna Maria Kaszubska


Okręg nr 10
KWW Nowe Oblicze Gminy - Ewa Stańczyk
KKW SLD Lewica Razem - Wiesława Ciechomska
KW Prawo i Sprawiedliwość - Aleksandra Ruszkowska
KWW Łączyć Nie Dzielić - Marek Robert Furman


Okręg nr 11
KWW Nowe Oblicze Gminy - Józef Kowalski
KW Prawo i Sprawiedliwość - Paulina Żurawiak
KWW Łączyć Nie Dzielić - Piotr Mariusz Jóźwiak


Okręg nr 12
KWW Nowe Oblicze Gminy - Włodzimierz Rzeźnicki
KKW SLD Lewica Razem - Marzena Ewa Łungowska
KWW Prawo i Sprawiedliwość - Piotr Kraszkiewicz
KWW Łączyć Nie Dzielić - Ewa Barbara Wypych


Okręg nr 13
KWW Nowe Oblicze Gminy - Elżbieta Tarnowska
KKW SLD Lewica Razem - Tomasz Olszański
KW Prawo i Sprawiedliwość - Tomasz Ciołkowski
KWW Łączyć Nie Dzielić - Rafał Zajączkowski


Okręg nr 14
KWW Nowe Oblicze Gminy - Rafał Krzysztof Klimczak
KKW SLD Lewica Razem - Tomasz Rosiński
KW Prawo i Sprawiedliwość - Anna Karolina Piotrowska
KWW Łączyć Nie Dzielić - Joanna Adamkiewicz-Pawlik


Okręg nr 15
KWW Nowe Oblicze Gminy - Leszek Kwiatkowski
KKW SLD Lewica Razem - Błażej Andrzej Kuras
KW Prawo i Sprawiedliwość - Piotr Owczarek
KWW Łączyć Nie Dzielić - Agnieszka Dorota Tomaszewska
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Andrzej Kurzyński

Gmina Bedlno

Okręg nr 1
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Piotr Kucharski
KWW Józefa Ignaczewskiego - Dawid Krakowiak
KW Prawo i Sprawiedliwość - Adam Gajewski


Okręg nr 2
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Stanisław Kołaczyński
KWW Józefa Ignaczewskiego - Piotr Paweł Nowicki


Okręg nr 3
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Sylwester Marcin Trembaczyk
KWW Józefa Ignaczewskiego - Karol Kosno


Okręg nr 4
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Anna Trusińska


Okręg nr 5
KWW Józefa Ignaczewskiego - Aneta Małgorzata Wachowicz


Okręg nr 6
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Stanisław Rojewski


Okręg nr 7
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Konrad Eugeniusz Olejniczak
KWW Józefa Ignaczewskiego - Bernadetta Angelika Jaros


Okręg nr 8
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Roman Ścibior
KWW Józefa Ignaczewskiego - Marcin Adasiak


Okręg nr 9
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Jacek Sylwester Olczak
KWW Józefa Ignaczewskiego - Anna Katarzyna Ratajczyk
KW Prawo i Sprawiedliwość - Zenon Jan Grabowski


Okręg nr 10
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Jan Antczak


Okręg nr 11
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Adam Piotr Szczodrak


Okręg nr 12
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Jerzy Aleksander Pietrzak


Okręg nr 13
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Leszek Józef Sałuda
KW Prawo i Sprawiedliwość - Elżbieta Witkowska


Okręg nr 14
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Michał Szurabik
KW Prawo i Sprawiedliwość - Marcin Michalak


Okręg nr 15
KW Polskie Stronnictwo Ludowe - Krzysztof Sebastian Trusiński

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Dzisiejszy mecz rezerw KS w ob…

KS Kutno w kolejnej rundzie Pucharu Pols…

Miłe złego początki. Rezerwy KS odpadły …

[ZDJĘCIA] Piękny jubileusz Państwa Siuda…

[ZDJĘCIA] Obchody 80. rocznicy napaści s…

Pucharowe granie już dziś. Do Kutna przy…

Szkolne ubezpieczenie dziecka: już ponad…

Szok! Bestialskie zachowanie 39-latka. R…

Pod patronatem EKU24: Showdown - nie tyl…

WAŻNE: Wypadek na autostradzie A1! Łoś w…

Jubileusz 70-lecia istnienia Ochotniczej…

[ZDJĘCIA] Gmina Kutno dziękowała za tego…

Wkrótce startują Kutnowskie Dni Seniora…

Z piekła do nieba. KS ze zwycięstwem w N…

[ZDJĘCIA + WIDEO] Paulina Matysiak podcz…

Już jutro Dożynki w Gminie Kutno. Wójt J…

Uwaga mieszkańcy! W znanych serach wykry…

Bezpieczna droga do szkoły w Grabowie