Za nami Międzynarodowy mecz w Żychlinie. Brazylijska lekcja futbolu dla GKS Bedlno

Dodane przez EKU24.net

W czwartkowe popołudnie (16 sierpnia) byliśmy świadkami pierwszego w historii drużyny z Bedlna meczu międzynarodowego. GKS z wielką przyjemnością skorzystał z propozycji rozegrania meczu towarzyskiego z brazylijską szkółką piłkarską z Sao Paulo. Mecz odbył się w samo południe na Stadionie Miejskim w Żychlinie.


Spotkanie stało na bardzo dobrym poziomie. Oba zespoły prezentowały odmienny styl gry w defensywie, ale kibice nie mogli narzekać na brak goli i ciekawych akcji po obu stronach boiska. Zespół brazylijski okazał się bardzo wymagającym rywalem i był świetnie przygotowany zarówno technicznie, jak i motorycznie. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla zespołu z Brazylii, który przede wszystkim wykazał się większą skutecznością pod bramką rywala. Podopieczni trenera Łukasza Znyka powinni zdobyć kilka goli więcej jednak w decydujących momentach rażąco zawodziła skuteczność.

- Jesteśmy jednak zadowoleni, że na tle wymagającego przeciwnika zaprezentowaliśmy się bardzo przyzwoicie, co daje nam nadzieję na dobre występy w meczach ligowych - informują przedstawiciele GKS Bedlno. - Chcemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji tego spotkania. Urzędowi Gminy Bedlno za wspaniałe przyjęcia gości z Brazylii, Urzędowi Gminy Żychlin za użyczenie stadionu oraz przeciwnikom za ciekawą przygodę piłkarską.


info: GKS Bedlno

Zobacz także

Uwaga: Planujesz imprezę okolicznościową…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Rekordowa liczba drużyn wystąpi w KAHLPN…

Chcą odbudować Krośniewicką Kolej Wąskot…

Kellogg's inwestuje 110 milionów euro w …

Kadeci KKS Pro-Basket MOSiR Kutno idą ja…

Wernisaż wystawy „Morze, człowiek, pejza…

[ZDJĘCIA] Sześć małżeństw z gminy Oporów…

Ogłoszenie - RSM Pionier

Ogłoszenie - RSM Pionier

Ogłoszenie - RSM Pionier

Kutnianie wspólnie zaśpiewają dla Niepod…

[ZDJĘCIA] Prezes Towarzystwa Przyjaciół …

Rusza kolejna edycja "Saskiej Szkoł…

Pracownicy polecają pracę w Kellogg's

[ZDJĘCIA] Za nami Uroczysta Sesja Rady M…

[DUŻO ZDJĘĆ] Obchody Święta Niepodległoś…

Przed nami obchody Narodowego Święta Nie…