[ZDJĘCIA] GKS Bedlno: Drużyny młodzieżowe na wycieczce w Warszawie

Dodane przez EKU24.net
Wycieczka do stolicy to druga wakacyjna atrakcja przygotowana dla młodych piłkarzy GKS-u. Po udanym zakończeniu sezonu tym razem nasi podopieczni wybrali się wspólnie z trenerami do Warszawy, gdzie mieli przyjemność zwiedzić Stadion Narodowy oraz wziąć udział w meczu eliminacji do ligi Europy Legia Warszawa - FC Europa.

Jedną z atrakcji był również mecz oraz trening zaplanowany na pięknym obiektach Orła Nieborów. Odbyło się to wszystko podczas zaplanowanego przystanku w drodze do celu. Drużyna kat U15 miała okazję zmierzyć się ze starszymi kolegami z Pelikana Łowicz. Mimo porażki, mecz rozegrany w tak dobrych warunkach z silnym przeciwnikiem pozwolił nam ocenić nasz potencjał i ukierunkować na co należy zwrócić uwagę w nadchodzących przygotowaniach. Zespół rocznika 2007/09 odbył trening oraz grę wewnętrzną, a najmłodsi adepci z rocznika 2010 zmierzyli się z drużyną Promyka Nowa Sucha (wynik 8:8).

Po zmaganiach sportowych wszyscy udali się do restauracji na wspólny posiłek po czym mogliśmy ruszyć w dalszą drogę. Zwiedzanie Stadionu Narodowego było zaplanowane na godzinę 17:00. Mieliśmy okazję na spokojnie przejść po trybunach stadionu, zajrzeć do szatni zawodników a także zapoznać się z tajemnicami dotyczącymi konferencji prasowych. Nasz przewodnik przedstawił wiele ciekawostek o których siedząc przed telewizorem i oglądając mecze, wywiady oraz konferencje - wcześniej nie mieliśmy pojęcia. Zwiedzanie podsumowaliśmy wspólnym zdjęciem na tarasie widokowym oraz zakupem pamiątek.


Ostatnim punktem wycieczki był udział w meczu Legii Warszawa. Sam stadion robił niewiele mniejsze wrażenie niż ten Narodowy. Mogliśmy na żywo obserwować piękną oprawę spotkania przygotowaną przez kibiców, o której przez kilka dni mówiło się w całej Polsce. Mecz niestety nie był zbyt wielkim widowiskiem, jednak możemy kolejny raz powiedzieć, że przynieśliśmy gospodarzom szczęście bowiem wygrali 3:0. Po całym dniu pełnym sportowych wrażeń mogliśmy spokojnie wracać do domu.


Źródło: GKS Bedlno

Zobacz zdjęcia:

Zobacz także

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[ZDJĘCIA] Dzisiejsze zwycięstwo KS Kutno…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. …

Wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i zagin…

[ZDJĘCIA] W Starostwie Powiatowym w Kutn…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstanie stacja łado…

KS Kutno: Po trzy punkty! "Jedynka…

Zemsta w nowej odsłonie Kutnowskiej Amat…

RSM Pionier - Ogłoszenia

Dachowanie osobówki na autostradzie. Na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Wypadek w Kajewie, cię…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Kajewie. Trwa…

Stand-up Comedy Show w Kutnie. Wystąpi R…

Tragiczny finał poszukiwań mieszkanki Ku…

[ZDJĘCIA] Seniorzy z Kutna rozpoczęli ko…

WAŻNE: Zamknięty tor szlakowy Łęczyca - …