[ZDJĘCIA] Kryształ PR-u dla Różanej Rodziny

Dodane przez EKU24.net

Kryształy PR-u to najważniejsza nagroda przyznawana najlepszym projektom PR-owym w Polsce. Projekt Różana Rodzina otrzymał tę najważniejszą i najcenniejszą nagrodę w kategorii Najlepszy event społeczny.


- Nasz projekt urzekł Kapitułę niezwykle przemyślaną formą, wyjątkowymi założeniami i niezwykłym efektem jednoczącym mieszkańców miasta. Akcja obdarowywania najmłodszych mieszkańców Kutna oraz ich rodzin upominkami pochodzącymi z Kutna jest doskonałym przykładem współdziałania urzędu miasta i kutnowskiego biznesu - informuje Biuro Prasowe UM Kutno. - Wyjątkowa forma i indywidualne podejście do każdego malucha urodzonego i zameldowanego w Kutnie, długofalowe efekty i ciągłość organizowanego dwa razy w roku wydarzenia czynią je jeszcze bardziej wyjątkowym i godnym podziwu. Z tego miejsca pragniemy jeszcze raz podziękować partnerom naszego projektu, tj. kutnowskim przedsiębiorcom, którzy z nami tworzą ten wyjątkowy projekt.

- Jako pomysłodawczyni projektu cieszę się, że doceniono pomysł i projekt a także naszą pracę, pracę urzędników, gdzie w kulminacyjnym momencie finału Różanej Rodziny zaangażowanych jest kilkadziesiąt pracowników Urzędu Miasta i Kutnowskiego Domu Kultury - mówi Liliana Urbańczyk-Wójcik.


Warto dodać, że do konkursu zostało zgłoszonych 200 projektów z całej Polski w 6 kategoriach. Organizatorem wydarzenia są twórcy Ogólnopolskiej Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Publicznej.

Zobacz także

EtnoPuls – z północy na południe łódzkie…

[ZDJĘCIA] Nagrodzeni nauczyciele szkół i…

Wybory do Sejmu: Jak głosowano w naszym …

[ZDJĘCIA + WIDEO] Cezary Olejniczak popi…

[ZDJĘCIA] Dzisiejsze zwycięstwo KS Kutno…

[WIDEO] Senator Przemysław Błaszczyk pre…

Nerwowa końcówka meczu przy Kościuszki. …

Wyszedł z Domu Pomocy Społecznej i zagin…

[ZDJĘCIA] W Starostwie Powiatowym w Kutn…

Zbliża się Bieg im. Agaty Matejczuk. Wys…

[ZDJĘCIA] W Kutnie powstanie stacja łado…

KS Kutno: Po trzy punkty! "Jedynka…

Zemsta w nowej odsłonie Kutnowskiej Amat…

RSM Pionier - Ogłoszenia

Dachowanie osobówki na autostradzie. Na …

[WIDEO + ZDJĘCIA] Wypadek w Kajewie, cię…

WAŻNE: Koszmarny wypadek w Kajewie. Trwa…

Stand-up Comedy Show w Kutnie. Wystąpi R…