[ZDJĘCIA] Pracowite ferie GKS-u Bedlno

Dodane przez EKU24.net

Czas ferii zimowych w naszym województwie szybko minął. Niektórzy w tym czasie wyjeżdżają w góry korzystać z zimowych atrakcji, inni wybierają ciepłe zagraniczne klimaty, a w klubie GKS Bedlno jak zwykle znalazło się wiele atrakcji dla tych, którzy kochają piłkę nożną.


Najmłodsi zawodnicy, prócz zajęć treningowych, wzięli udział w halowym turnieju w Witoni. Starsze kategorie miały już o wiele bogatszy repertuar zajęć. W pierwszym tygodniu odbyły się treningi piłkarskie oraz sparingi z drużynami z Łowicza i Zdun. Natomiast w drugim tygodniu zorganizowano obóz dochodzeniowy, w którym w sumie udział wzięła grupa ponad 30 zawodników. Młodzi piłkarze pod opieką czterech trenerów codziennie doskonalili swoje umiejętności, a prócz tego rozegrali mecze sparingowe w Płocku i Głownie oraz korzystali z uroków kutnowskiego Aquaparku.

- Wszystkim uczestnikom zapewniono ciepły posiłek, a w czasie wolnym szereg gier i zabaw. Odbyły się konkursy wiedzy piłkarskiej, turniej tenisa stołowego oraz zawody pływackie. Trenerzy nagrodzili zwycięzców poszczególnych zmagań oraz tych, którzy najmocniej pracowali podczas całego obozu - informują przedstawiciele GKS-u.


Mistrzami tenisa stołowego zostali Hubert Kaczmarek oraz Bartosz Ratajczyk, w konkursie wiedzowym zwyciężyli: Szczepan Janasz, Igor Adamczyk, Hubert Kaczmarek i Patryk Kowalski. Natomiast najlepszymi pływakami zostali Igor Adamczyk oraz Antonii Matusiak. Trenerzy zgodnie uznali, że na miano najbardziej pracowitego zasłużył Patryk Kowalski.


Podsumowaniem całotygodniowej pracy był udział aż pięciu zespołów w trzech turniejach halowej piłki nożnej i zajmowane czołowe miejsca w każdym z nich. Łącznie grupa 40 zawodników rywalizowała w halach w Maszewie, Piątku oraz Choceniu. Trenerzy są bardzo zadowoleni z wyników pracy jaką wykonali i mamy nadzieję, ze wkrótce zaprocentuje to w rozgrywkach ligowych.

Zobacz także

Tragiczne wieści ze szpitala. Nie żyje W…

Zawodnik KS Kutno trafi do I ligi? Młody…

W Kutnie odbędzie się Koncert Relaksacyj…

Niebezpiecznie w Wojszycach. Samochód ci…

To już pewne! Padł kolejny rekord WOŚP w…

Kontrola drogowa doprowadziła do ujawnie…

Ogłoszenie 3 z 5: Jest praca! Animex pos…

[WIDEO] Atak na Wicemarszałka Andrzeja G…

[ZDJĘCIA] Dzień Języka Ojczystego w Szko…

Wykorzystywał seksualnie swoją niepełnos…

Pan Sylwester potrzebuje pomocy. Rodzina…

W bazylii sprzedawanej w Netto wykryto b…

Wypadek w gminie Krzyżanów, auto wypadło…

Justyna Szafran wystąpi w Centrum Teatru…

Piosenka literacka w folkowych brzmienia…

Kutno ponownie eksploduje kolorami. Pozn…

Zaginął podopieczny Domu Pomocy Społeczn…

Akcja strażaków w Bedlnie. Zderzyły się …